bezpłatna konsultacja

Porozmawiajmy o Twoim marketingu

Bezpłatna konsultacja to 45 min rozmowa online. Najczęściej na zoomie. W trakcie możemy porozmawiać na dowolny temat związany z marketingiem B2B i B2C, tak by podnieść jego skuteczność.

Zawsze umawiam termin rozmowy w dogodnym dla obu stron terminie i dbam o najwyższy poziom spotkania.

Jak wygląda spotkanie?

Spotkanie zaczynamy od wyznaczenia tematu rozmowy. Może to być ogólny temat jak np. od czego zacząć, po bardzo szczegółowe typu sprawdzenie jakieś kampanii. Mając temat, omawiamy sobie jego aspekty, tak by pokazać wszystkie możliwości oraz to, czy jest sens współpracy ze mną, czy na danym etapie nie lepiej wybrać czegoś innego.

bezpłatna konsultacja

Przykłądowe pytania

  • Na jakich social mediach powinienem publikować?
  • Jak zwiększyć skuteczność reklam?
  • Jak zmotywować pracowników do pracy?
  • Czy moja strategia marketingowa jest dobra?
  • Dlaczego moja strona nie sprzedaje?
  • Jak zwiększyć ilość klientów?
  • Co zrobić, by mieć powtarzalność w sprzedaży?
  • Od czego zacząć marketing?
  • … każde, które przyjdzie Ci do głowy związane z marketingiem, sprzedażą i procesami.
błędy lejki sprzedażowe awatar

Z kim najczęściej pracuje?

Moją specjalnością są firmy, które istnieją co najmniej od roku na rynku i mają wstępne rozeznanie z potencjalnymi klientami. Bez wiedzy o tym, kto może być Twoim klientem, dużo ciężej jest określić, jakie działania powinny być najbardziej skuteczne. 

bezpłatna konsultacja

Rekomendacje

Z Kim Pracowałem

Kilka przykładów firm z którymi pracowałem

Chcesz, by Twoja firma zarabiała, nawet gdy odpoczywasz?

Opinie

Co mówią o mnie klienci

Najlepszą opcją zaufania są słowa innych na temat współpracy ze mną.

105770291_3196037073768212_1165080756959737927_n
"[...] W swym doradztwie rozwiązuje nie tylko problemy bieżące, ale i mocno wybiega w przód. Skupia się na tym aby wyzwania były realizowane w skali makro i mikro. Na pewno nie jest typem co odpuszcza"
Wojciech Domaszczyński

71027765_933349243682636_8029661206362980352_o
“Z Przemkiem współpracuję od blisko 5 lat. W tym czasie Rozwiązał wiele moich problemów dotyczących marketingu, zwiększył sprzedaż i przyczynił się znacznie do rozwoju wszystkich gałęzi mojego biznesu. Strategie marketingowe, tworzenie leków sprzedażowych, kanały dystrybucji.”
Bartłomiej Kaczmarek

IMG_3413
“Rewelacyjny kontakt, pełne profesjonalizmu podejście do ludzi i biznesu , elastyczność i cierpliwość w stosunku co do klienta – to są cechy, które wyróżniają firmę na tle innych. Dzięki naszej współpracy otrzymuję mnóstwo porad ciekawostek oraz metod dotyczących wykorzystywania marketingu w Internecie [...]”
Karolina Murlowska

bartosz-foto
“[...] Można wprost powiedzieć, że pomógł mi zrozumieć jak poruszać się w tym wirtualnym świecie świadomie i nie po omacku, a także jak w sensowny sposób wydać pieniądze tak, żeby przyniosło to oczekiwany efekt.”
Bartosz Sowisło

Masz pytania o marketing B2C albo B2B?

Umów się na bezpłatną 45 min konsultację marketingową. Zostaw poniżej swój numer telefonu, a ja zadzwonię i umówimy się na konkretną datę bezpłatnej konsultacji.

bezpłatna konsultacja
bezpłatna konsultacja
© 2020 – 2022 Przemysław Olesiński

Administratorem Twoich danych osobowych jest PolInf Przemysław Olesiński z siedzibą w Siemianowicach Śląskich 41-100, ul ks. Jana Kapicy 9 / 115, NIP: 6252343524 (dalej: my). Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit. b RODO, w zakresie organizacji webinaru, konferencji lub zakupu przez Ciebie naszych usług oraz art 6 ust. 1 lit. f RODO tj. nasze prawnie uzasadnione interesy w zakresie kontaktu na Twoje żądanie, marketingu naszych usług oraz wysyłki newslettera, jeśli zdecydowałeś/aś się go otrzymywać. Odbiorcami Twoich danych będą podmioty przetwarzające dane osobowe w naszym, o ile jest to niezbędne w celu świadczenia na naszą rzecz usług i wyłącznie w odpowiadającym temu celowi zakresie (m.in. w zakresie gSuite). Dane osobowe posiadane przez nas przetwarzane będą przez okres: a) w przypadku przetwarzania danych dla realizacji naszych uzasadnionych interesów – do czasu istnienia tego uzasadnionego interesu; b) w przypadku przetwarzania danych w celu realizacji umowy (webinar, konferencja, usługa) – do momentu jej zakończenia oraz przez okres konieczny dla zabezpieczenia ew. roszczeń. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do swoich danych, żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, jak również prawo do wniesienia sprzeciwu względem ich przetwarzania oraz prawo do przeniesienia danych. Możemy transferować Twoje dane poza terytorium EOG, tj. do USA na podstawie standardowych klauzul umownych. Przysługuje Ci również prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące Twoich praw związanych z prywatnością, zawsze możesz napisać e-maila do naszego Inspektora Ochrony Danych – Przemysław Olesiński na adres: kontakt@przemyslawolesinski.pl