Kancelaria ProFin

Strona internetowa / wizytówka internetowa Kancelaria ProFin. Poza stworzeniem samej strony wykonane zostały również działania pozycjonerskie.

Szwalnia Mazo

Strona internetowa stworzona dla firmy Mazo. Zadanie polegało na zaprogramowaniu strony oraz optymalizacji pod pozycjonowanie.

ExploSklep

Sklep internetowy ExploSklep. Został stworzony na platformie Wordpress z silnikiem Woocommerce. Moim zadaniem było stworzenie sklepu oraz optymalizacja pod pozycjonowanie. Następnie przeprowadzenie konsultacji mających na celu stworzenie planu marketingowego.

BlackYak.pl

Sklep internetowy polskiego dystrybutora marki BlackYak. Moim zadaniem było zaprojektowanie wyglądu strony, a następnie stworzenie sklepu internetowego. Zdecydowałem się na użycie WordPress z silnikiem woocommerce. Kolejnym krokiem była optymalizacja pod pozycjonowanie. Dzięki czemu nawet bez dodatkowego marketingu, strona każdego miesiąca odwiedza tysiące użytkowników.

Atrakcje Dziecięce

Portal Atrakcje Dziecięce to największy w Polsce portal parentingowy. Został założony i stworzony na początku przez dwie osoby — mnie i mojego wspólnika. Podział zadań polegał na tym, że ja skupiam się na części technicznej oraz marketingowej, a on na treści. Portal obecnie ma tysiące wyświetleń miesięcznie. Znajduje się w TOP10...

Okna Śląsk

Okna Śląsk były pierwszym projektem, w którym brałem udział zarówno od strony programistycznej, jak i marketingowej. Pomysł polegał na zbieraniu zamówień na okna, a następnie wysyłanie do firm, które mogą wykonać dane zlecenie. Projekt działał przez około 2 lata, po którym to czasie po wykryciu problemów i braku informacji od...