Lejki 

Sprzedażowe 

Zbuduj świadomy marketing, który raz rozkręcony, będzie jak kula śnieżna.
Będzie stale przynosił Ci nowych klientów, pozwalając rosnąć Twojemu biznesowi.
Poznaj lejki sprzedażowe

Kiedy wybraćLejki sprzedażowe

Lejki sprzedażowe
Chcesz więcej zarabiać

Badania pokazują, że średnia ilość kontaktów z marką przed kupieniem to około 7. Lejki sprzedażowe są tak zaprojektowane, by odbiorca nie tylko miał kontakt z marką, ale również by utożsamią ją z odpowiednimi wartościami.

Chcesz przyspieszyć proces sprzedaży

Dobrze wyedukowany klient potrzebuje mniej czasu na powiedzenie “tak, kupuje”. Tutaj świetnie sprawdzają się lejki sprzedażowe, które prowadzą klienta krok po kroku w kierunku kupna prouktu lub usługi.

Chcesz zarabiać gdy odpoczywasz

Lejki sprzedażowe opierają się na automatyzacji. Co w praktyce oznacza, że nawet gdy Ty odpoczywasz na wakacjach, Twoje produkty są sprzedawane. Odpoczywasz, a kasa się generuje. 

Chcesz by marketing działał sam

Dobrze zaprojektowane lejki sprzedażowe działają praktycznie same. Są tak uniwersalnym modelem, że potem wymagają minimalnych zmian nawet gdy wprowadzamy nowy produkt lub usługę.

Lejki sprzedażowe
HakujemySprzedaż
Konkretne działania

Zamiast tylko opowiadać, wiem jak można wdrożyć zaprojektowane lejki sprzedażowe. Nie tylko sam mam doświadczenie programistyczne, ale również współpracuje z wieloma osobami, które pomogą w hakowaniu sprzedaży.

Sprawdzone procesy

Budując lejki sprzedażowe, opieram się na wielokrotnie sprawdzonych procesach. Dzięki czemu dużo łatwiej jest zacząć i osiągnąć zaplanowane wyniki. Kluczem tutaj jest doświadczenie zarówno teoretyczne, jak i ponad 11 letnie praktyczne.

Mierzalne wyniki

Opracowane lejki sprzedażowe opieramy na konkretnych danych. Dokładnie wiemy, co jest wyznacznikiem sukcesu i dzięki temu łatwiej jest nam g osiągnąć.

Lejki sprzedażowe
JakDziałam?
<1> Określamy jasne cele

To Ty decydujesz jakie cele chcemy osiągnąć. Ile procent zwiększyć sprzedaż, może rozpoznawalność marki a może …

<2> Tworzymy plan działania

Każdy cel wymaga jasno określonych celów. W czasie naszych spotkań jasno określamy kolejne kroki, które będą prowadzić do realizacji celów.

<3> Wdrażamy

Mając cele i plan możemy zacząć wdrażać konkretne działania. To tu zaczynamy zbierać leady i konwertować je na kolentów.

<4> Optymalizujemy

Każde działanie może być lepsze. Podobnie jest w lejkach sprzedażowych. Sprawdzamy kolejne elementy wdrożonego lejka i optymalizujemy je dla jak najlepszych wyników.

<5> Cieszymy się wynikami

Gotowe. Cel zrealizowany, możemy świętować. A potem wyznaczamy jeszcze bardziej ambitny i cały proces, zaczyna się od początku.

Lejki sprzedażowe

Rekomendacje

Z Kim Pracowałem

Kilka przykładów firm z którymi pracowałem

Opinie

Co mówią o mnie klienci

Najlepszą opcją zaufania są słowa innych na temat współpracy ze mną.

105770291_3196037073768212_1165080756959737927_n
"Przemka znam już jakiś czas i za każdym razem zaskakuje mnie bardzo pozytywnie. Jest osobą bardzo opanowaną i zorganizowaną, profesjonalistą w swoim fachu. W pracy zawodowej skupia się na zaspokojeniu potrzeb klienta i komforcie wykonawcy usługi. W swym doradztwie rozwiązuje nie tylko problemy bieżące, ale i mocno wybiega w przód. Skupia się na tym aby wyzwania były realizowane w skali makro i mikro. Na pewno nie jest typem co odpuszcza"
Wojciech Domaszczyński

bartosz-foto
“Dzięki pomocy Przemka, zrozumiałem jak we właściwy sposób korzystać z narzędzi marketingowych, jakie dają nam do dyspozycji media społecznościowe, a także jak we właściwy sposób przygotować w nich kampanię. Można wprost powiedzieć, że pomógł mi zrozumieć jak poruszać się w tym wirtualnym świecie świadomie i nie po omacku, a także jak w sensowny sposób wydać pieniądze tak, żeby przyniosło to oczekiwany efekt.”
Bartosz Sowisło

Zwiększ swoją sprzedaż i przestań tracić czas na długie procesy sprzedażowe

Umów się na bezpłatną 45 min konsultacje. Wybierz poniżej odpowiadającą Ci datę i godzinę!

Wybierz odpowiadającą Ci datę i godzinę.
Na jaki adres e-mail mam przesłać link do spotkania?
Adres e-mail*
Lejki sprzedażowe

Administratorem Twoich danych osobowych jest PolInf Przemysław Olesiński z siedzibą w Psary 42-512 ul Wiejska 31, NIP: 6252343524 (dalej: my). Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit. b RODO, w zakresie organizacji webinaru, konferencji lub zakupu przez Ciebie naszych usług oraz art 6 ust. 1 lit. f RODO tj. nasze prawnie uzasadnione interesy w zakresie kontaktu na Twoje żądanie, marketingu naszych usług oraz wysyłki newslettera, jeśli zdecydowałeś/aś się go otrzymywać. Odbiorcami Twoich danych będą podmioty przetwarzające dane osobowe w naszym, o ile jest to niezbędne w celu świadczenia na naszą rzecz usług i wyłącznie w odpowiadającym temu celowi zakresie (m.in. w zakresie gSuite). Dane osobowe posiadane przez nas przetwarzane będą przez okres: a) w przypadku przetwarzania danych dla realizacji naszych uzasadnionych interesów – do czasu istnienia tego uzasadnionego interesu; b) w przypadku przetwarzania danych w celu realizacji umowy (webinar, konferencja, usługa) – do momentu jej zakończenia oraz przez okres konieczny dla zabezpieczenia ew. roszczeń. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do swoich danych, żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, jak również prawo do wniesienia sprzeciwu względem ich przetwarzania oraz prawo do przeniesienia danych. Możemy transferować Twoje dane poza terytorium EOG, tj. do USA na podstawie standardowych klauzul umownych. Przysługuje Ci również prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące Twoich praw związanych z prywatnością, zawsze możesz napisać e-maila do naszego Inspektora Ochrony Danych – Przemysław Olesiński na adres: kontakt@przemyslawolesinski.pl