lista

Nie trać czasu na szukanie pomysłu co opublikować na swoich social mediach

Bezpłatny e-book: 173 pomysły na posty

Czy chcesz przestać tracić czas na zastanawianie się co by tu opublikować w social mediach firmy?

Cena normalna 150 zł — teraz bezpłatnie
lista

W środku znajdziesz:

Przemysław Olesiński

Konsultant marketingowy i współwłaściciel agencji BSmarti

Od 2011 r. pracuje przy projektach internetowych. Zarówno jako osoba odpowiedzialna za planowanie, jak i wdrożenie całych systemów. Skończyłem studia MBA, jestem certyfikowanym coachem oraz licencjonowanym masterem NLP. 

Występowałem jako prelegent na takich eventach jak LinkedIn Local oraz brałem udział w wywiadach do gazet i portali tematycznych.

Współpracowałem z takimi firmami jak:

lista

Copyright 2022 Przemysław Olesiński

Administratorem Twoich danych osobowych jest PolInf Przemysław Olesiński z siedzibą w Psary 42-512 ul Wiejska 31, NIP: 6252343524 (dalej: my). Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit. b RODO, w zakresie organizacji webinaru, konferencji lub zakupu przez Ciebie naszych usług oraz art 6 ust. 1 lit. f RODO tj. nasze prawnie uzasadnione interesy w zakresie kontaktu na Twoje żądanie, marketingu naszych usług oraz wysyłki newslettera, jeśli zdecydowałeś/aś się go otrzymywać. Odbiorcami Twoich danych będą podmioty przetwarzające dane osobowe w naszym, o ile jest to niezbędne w celu świadczenia na naszą rzecz usług i wyłącznie w odpowiadającym temu celowi zakresie (m.in. w zakresie gSuite). Dane osobowe posiadane przez nas przetwarzane będą przez okres: a) w przypadku przetwarzania danych dla realizacji naszych uzasadnionych interesów – do czasu istnienia tego uzasadnionego interesu; b) w przypadku przetwarzania danych w celu realizacji umowy (webinar, konferencja, usługa) – do momentu jej zakończenia oraz przez okres konieczny dla zabezpieczenia ew. roszczeń. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do swoich danych, żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, jak również prawo do wniesienia sprzeciwu względem ich przetwarzania oraz prawo do przeniesienia danych. Możemy transferować Twoje dane poza terytorium EOG, tj. do USA na podstawie standardowych klauzul umownych. Przysługuje Ci również prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące Twoich praw związanych z prywatnością, zawsze możesz napisać e-maila do naszego Inspektora Ochrony Danych – Przemysław Olesiński na adres: kontakt@przemyslawolesinski.pl