fbpx

Pozyskuj nowych klientów

w 100% online już w pierwszym tygodniu

Chcesz zacząć pozyskiwać nowych klientów? Wiem jak to zrobić. Mam na imię Przemysław Olesiński i jestem ekspertem marketingu. Od  ponad 2 lat pomagam firmom docierać do nowych osób. Mogę i Tobie pomóc z dotarciem do osób, które potrzebują Twojej pomocy. To, jak zaczynamy?

Rozwiń Swój biznes

Jak pomagam Zdobywać klientów

Analiza konkurencji

Co robi Twoja konkurencja? Jak się reklamuje? Te informacje są cenne, bo pomogą nam zacząć z reklamami. Powiedzą jakie przewagi możemy pokazać. Dzięki temu wyróżnię Cię na tle innych osób w branży.

Przygotowanie Grafik

Podstawowym elementem, który sprzedaje w Internecie, jest zdjęcie. Dobre opracowanie grafiki to ponad połowa sukces. Dlatego tworzę kilka grafik, które następnie sprawdzam pod względem skuteczności, znajdując te, które działają najlepiej.

Opracowanie Copywritingu

Reklama to nie tylko grafika. Potrzebujemy również perswazyjnego tekstu. Tekstu, który pokazuje jakie korzyści osoba dostanie wybierając właśnie Ciebie.

Optymalizacja i Analiza

Nie sztuką jest wydać budżet reklamowy, trzeba zrobić, tak by mieć zwrot z reklamy. Dlatego po stworzeniu kampanii stale ją obserwuje i dostosowywuje do najlepszego zwrotu.  A na sam koniec analizuje by kolejna była jeszcze lepsza.

Opracowanie grup docelowych

Twoje usługi mogą pomóc wielu osobą. Mogą to być pary, samotne osoby, może rodziny. Tu właśnie pojawia się określanie grup docelowych. Pozwala nam to wybrać różne grupy, tak by pracować z osobami, którym można najbardziej pomóc.

Dlaczego ja, Dlaczego Przemysław Olesiński?

Nastawiony na wynik

Skupiam się na realnych i mierzalnych wynikach. Moim celem jest pozyskanie kontaktów, które zostaną Twoimi klientami.

Najlepsze praktyki

Stale się rozwijam, biorąc udział w szkoleniach w Polsce, jak i za graniczą. Ukończone studia MBA i szkolenia np na Yale. 

Wiele lat doświadczenia

Moje pierwsze kroki w marketingu stawiałem już w 2011 roku. Od tego czasu stale pracuje przy projektach internetowych. 

Nowi klienci

Doświadczenie

Firmy, które mi zaufały

Umów się na

Bezpłatną konsultacje

Wysyłając formularz, wyrażasz zgodę na kontakt telefoniczny w celu przedstawienia oferty działań marketingowych.

Administratorem Twoich danych osobowych jest PolInf Przemysław Olesiński z siedzibą w Siemianowicach Śląskich 41-100 ul Kaplicy 9/1151, NIP: 6252343524 (dalej: my). Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit. b RODO, w zakresie organizacji webinaru, konferencji lub zakupu przez Ciebie naszych usług oraz art 6 ust. 1 lit. f RODO tj. nasze prawnie uzasadnione interesy w zakresie kontaktu na Twoje żądanie, marketingu naszych usług oraz wysyłki newslettera, jeśli zdecydowałeś/aś się go otrzymywać. Odbiorcami Twoich danych będą podmioty przetwarzające dane osobowe w naszym, o ile jest to niezbędne w celu świadczenia na naszą rzecz usług i wyłącznie w odpowiadającym temu celowi zakresie (m.in. w zakresie gSuite). Dane osobowe posiadane przez nas przetwarzane będą przez okres: a) w przypadku przetwarzania danych dla realizacji naszych uzasadnionych interesów – do czasu istnienia tego uzasadnionego interesu; b) w przypadku przetwarzania danych w celu realizacji umowy (webinar, konferencja, usługa) – do momentu jej zakończenia oraz przez okres konieczny dla zabezpieczenia ew. roszczeń. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do swoich danych, żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, jak również prawo do wniesienia sprzeciwu względem ich przetwarzania oraz prawo do przeniesienia danych. Możemy transferować Twoje dane poza terytorium EOG, tj. do USA na podstawie standardowych klauzul umownych. Przysługuje Ci również prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące Twoich praw związanych z prywatnością, zawsze możesz napisać e-maila do naszego Inspektora Ochrony Danych – Przemysław Olesiński na adres: kontakt@przemyslawolesinski.pl