Przemysław Olesiński

Twój całkowity wynik to:

Twój audyt pokazuje, że jest przed Tobą jeszcze dużo pracy. Prawdopodobnie przyda Ci się pomoc w zrealizowaniu i określeniu odpowiedniej strategii. Więcej informacji znajdziesz poniżej.

Twój audyt pokazuje, że masz solidne podstawy. Mimo to prawdopodobnie przyda Ci się pomoc w zrealizowaniu i określeniu odpowiedniej strategii. Więcej informacji znajdziesz poniżej.

Twój audyt pokazuje, że jesteś bardzo dobrej drodze. Mimo to warto pamiętać o kilku podstawowych zasadach.

Gdy chcesz skalować swój biznes, ważne jest, aby mieć odpowiednią strategię rozwoju i plan marketingowy, który to odzwierciedla.

Potrzeba również odpowiedniego zespołu i zasobów (agencji i freelancerów), aby wdrożyć i zrealizować ten plan. To często kluczowe wyzwanie dla firm, nawet tych dobrze prosperujących.

Wynik skalowanie biznesu

Szczegółowe wyniki:

Sprzedaż: %

Strategia: %

Klienci: %

Zasoby: %

Marketing: %

Opis kluczowych obszarów:

Co dalej?

Rozwój biznesu wymaga nie tylko wiedzy z samej branży, ale również z zakresu sprzedaży, marketingu czy planowania. Z ponad 11-letniego  doświadczenia wiem, że warto przedyskutować swoje plany z osobą z zewnątrz, która rozumie wyzwania, jakie masz przed sobą. Właśnie dlatego proponuje bezpłatną 45 min konsultacje. 

Podczas bezpłatnej konsultacji omówimy obszary rozwoju, zasoby, oraz kolejne kroki, w których mogę Ci pomóc. 

Opinie

Co mówią o mnie klienci

Najlepszą opcją zaufania są słowa innych na temat współpracy ze mną.

105770291_3196037073768212_1165080756959737927_n
"Przemka znam już jakiś czas i za każdym razem zaskakuje mnie bardzo pozytywnie. Jest osobą bardzo opanowaną i zorganizowaną, profesjonalistą w swoim fachu. W pracy zawodowej skupia się na zaspokojeniu potrzeb klienta i komforcie wykonawcy usługi. W swym doradztwie rozwiązuje nie tylko problemy bieżące, ale i mocno wybiega w przód. Skupia się na tym aby wyzwania były realizowane w skali makro i mikro. Na pewno nie jest typem co odpuszcza"
Wojciech Domaszczyński

71027765_933349243682636_8029661206362980352_o
“Z Przemkiem współpracuję od blisko 5 lat. W tym czasie Rozwiązał wiele moich problemów dotyczących marketingu, zwiększył sprzedaż i przyczynił się znacznie do rozwoju wszystkich gałęzi mojego biznesu. Strategie marketingowe, tworzenie leków sprzedażowych, kanały dystrybucji. Jeżeli coś Cię nurtuje to polecam umówić się na konsultacje, Pozdrawiam.”
Bartłomiej Kaczmarek

IMG_3413
“Rewelacyjny kontakt, pełne profesjonalizmu podejście do ludzi i biznesu , elastyczność i cierpliwość w stosunku co do klienta – to są cechy, które wyróżniają firmę na tle innych. Dzięki naszej współpracy otrzymuję mnóstwo porad ciekawostek oraz metod dotyczących wykorzystywania marketingu w Internecie [...], Z uśmiechem na twarzy będę rekomendować usługi firmy potencjalnym klientom i wierzę, że dalsza współpraca pozwoli na wspólne rozwinięcie skrzydeł.”
Karolina Murlowska

bartosz-foto
“Dzięki pomocy Przemka, zrozumiałem jak we właściwy sposób korzystać z narzędzi marketingowych, jakie dają nam do dyspozycji media społecznościowe, a także jak we właściwy sposób przygotować w nich kampanię. Można wprost powiedzieć, że pomógł mi zrozumieć jak poruszać się w tym wirtualnym świecie świadomie i nie po omacku, a także jak w sensowny sposób wydać pieniądze tak, żeby przyniosło to oczekiwany efekt.”
Bartosz Sowisło

Wynik skalowanie biznesu

Rekomendacje

Z Kim Pracowałem

Kilka przykładów firm z którymi pracowałem