Chcesz rozwinąć

Marketing internetowy

Marketing internetowy daje Ci niepowtarzalne możliwości docierania do potencjalnych klientów z Twoją ofertą. Jednocześnie jest tak dużo możliwości, że nawigowanie po nich wszystkich zaczyna wymagać bycia w tym temacie ekspertem. Dlatego, jeśli chcesz zajmować się biznesem, a potrzebujesz osoby od marketingu, która przyprowadzi Ci nowych klientów, zachęci do pracy w Twojej firmie albo  zwiększy rozpoznawalność marki, to jesteś w dobrym miejscu. 

Co orefuje

Poznaj możliwości marketingu internetowego

Układanie planu marketingowego

Każda droga zaczyna się od planu. Naszym celem jest Twój sukces, dlatego potrzebujemy zacząć od planu. Podczas spotkania decydujemy gdzie i jak chcemy się reklamować. Jakie komunikaty będą najlepsze, by zrealizować Twoje celem. Określimy kolejność działań marketingowych oraz wiele, wiele więcej. W efekcie otrzymasz gotowy przepis na marketing internetowy.

Marketing internetowy
Marketing internetowy

Tworzenie i monitorowanie działań marketingowych

Mając plan, możemy zacząć działać. W ramach współpracy tworze różne wersje reklam, które następnie sprawdzamy. Dzięki temu nie przepalasz budżetu na mniej skuteczne działania.  Stajemy się Twoim zewnętrznym działem ekspertów  marketingowych. 

Analiza działań

Poza naszymi działaniami pomagamy również w analizowaniu innych działań. Jak skuteczna jest Twoja strona, czy materiały drukowane mają odpowiedni przekaz, jakie działania są popularne u Twojej konkurencji. Wszystko to by jeszcze skuteczniej określić drogę do Twojego sukcesu w branży.

Marketing internetowy

Korzyści dla Ciebie

Dzięki współpracy zaoszczędzisz czas oraz dobrze zainwestujesz budżet.

Oszczędność czasu i pieniędzy

Obecnie by być na bieżąco z działaniami marketingowymi, trzeba poświęcić sporo czasu i pieniędzy. Dlatego, zamiast poświęcać swoje środki, otrzymasz rozwiązanie dostosowane do Twoich potrzeb, na podstawie najnowszych praktyk stosowanych na całym świecie.

Marketing internetowy
Marketing internetowy

Realizacja Twoich celów

Podczas naszej pacy skupimy się na dokładnie Twoich celach. Wyznaczymy, kiedy uznamy efekt za odpowiedni, jakie potrzebne są dokładnie kroki oraz wiele więcej. Zrobimy to dobrze.

Konkretne rozwiążania

Obecnie by być na bieżąco z działaniami marketingowymi, trzeba poświęcić sporo czasu i pieniędzy. Dlatego, zamiast poświęcać swoje środki, otrzymasz rozwiązanie dostosowane do Twoich potrzeb, na podstawie najnowszych praktyk stosowanych na całym świecie.

MArketing internetowy - rozwiążania

Dlaczego ja ?

11 lat doświadczenia

Od ponad 11 lat pomagam przy projektach internetowych. Od tworzenia stron, przez budowanie strategii, po wdrażanie całego marketingu internetowego.

Konkretne rozwiązania

Moją wiedzę opieram na konkretnym doświadczeniu i sprawdzonych metodach. Dzięki temu tak wiele firm osiągneło ze mną swój sukces.

Marketing 360

W przeciwieństwie do innych osób nie tylko znam się na teorii, ale i praktyce. Pracowałem na różnych etapach, dzięki czemu wiem jak pomagać przy różnych problemach.

Jasne cele

Każdą współpracę rozpoczynamy od wyznaczenia jasnych i realnych celów. Dzięki temu na każdym etapie znasz poziom zwrotu z swojej inwestycji.

Dostępność

Często słyszałem, że z osobami po podpisaniu umowy ciężko się skontaktować. Rozpoczynając współpracę, otrzymujesz bezpośredni kontakt do mnie co gwarantuje łatwą dostępność w przypadku pytań. 

Zaufali mi

Poznaj wybrane firmy, dla których do tej pory pracowałem.

Co o mnie mówią?​

Poznaj opinie firm, z którymi pracowałem

Umów się na bezpłatną konsultacje

Porozmawiajmy o tym, jak konkretnie mogę Ci pomóc

Administratorem Twoich danych osobowych jest PolInf Przemysław Olesiński z siedzibą w Psary 42-512 ul Wiejska 31, NIP: 6252343524 (dalej: my). Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit. b RODO, w zakresie organizacji webinaru, konferencji lub zakupu przez Ciebie naszych usług oraz art 6 ust. 1 lit. f RODO tj. nasze prawnie uzasadnione interesy w zakresie kontaktu na Twoje żądanie, marketingu naszych usług oraz wysyłki newslettera, jeśli zdecydowałeś/aś się go otrzymywać. Odbiorcami Twoich danych będą podmioty przetwarzające dane osobowe w naszym, o ile jest to niezbędne w celu świadczenia na naszą rzecz usług i wyłącznie w odpowiadającym temu celowi zakresie (m.in. w zakresie gSuite). Dane osobowe posiadane przez nas przetwarzane będą przez okres: a) w przypadku przetwarzania danych dla realizacji naszych uzasadnionych interesów – do czasu istnienia tego uzasadnionego interesu; b) w przypadku przetwarzania danych w celu realizacji umowy (webinar, konferencja, usługa) – do momentu jej zakończenia oraz przez okres konieczny dla zabezpieczenia ew. roszczeń. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do swoich danych, żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, jak również prawo do wniesienia sprzeciwu względem ich przetwarzania oraz prawo do przeniesienia danych. Możemy transferować Twoje dane poza terytorium EOG, tj. do USA na podstawie standardowych klauzul umownych. Przysługuje Ci również prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące Twoich praw związanych z prywatnością, zawsze możesz napisać e-maila do naszego Inspektora Ochrony Danych – Przemysław Olesiński na adres: kontakt@przemyslawolesinski.pl