fbpx

Optymalizacja SEO i skuteczne pozycjonowanie stron internetowych to coś więcej niż dotarcie do top 10 wyników wyszukiwania Google. To pełna analiza tego co się dzieje z ruchem i jak sprawić by był on jak najbardziej skuteczny.

ODKRYJ SKUTECZNIEJSZ POZYCJONOWANIE

Pozycjonowanie

 

Odpowiedni wybór słów kluczowych

Wybierając frazy kluczowe doradzamy takie, które mogą dać efekt zarówno w krótkim jak i długim czasie. Dzięki temu budujemy stabilny wzrost firm, z którymi pracujemy.

 

Analiza działań

Nie tylko analizujemy same słowa kluczowe ale również to co się dzieje na stronie. Bo co z tego, że przyciągamy tysiące osób na stronę jeśli dalej nie ma odpowiedniej ilości sprzedaży. Pozycjonowanie jest jednym z elementów skutecznego marketingu.

Sklep internetowy
Pozycjonowanie

 

Dostosowanie do potrzeb

Jako jedna z niewielu osób zajmujących się pozycjonowaniem dostosowywuje się do potrzeb rynku.  Dzięki temu masz pewność, że zainwestowane pieniądze są wkładane w skuteczne elementy.

Kim jestem?

Jestem programistą, konsultantem, trenerem i przede wszystkim przedsiębiorcą od 2011r.  Stale się rozwijam, by dostarczać moim klientom sprawdzoną i najnowszą wiedzę z zakresu biznesu, marketingu, HR czy zarządzania.  Kieruję się w życiu indywidualnością, skutecznością, rozwojem i radością.  Moją wizją jest tworzenie lepszego świata, dzięki marketingowi. Obecnie studiuję na kierunku MBA (Master of Business Administration), jestem w trakcie kursu certyfikacji, jako Social Media Manager poziom PRO oraz prowadzę prelekcje np. na LinkedIn Local.

Pozycjonowanie

ZAUFALI MI

OPINIE

Rewelacyjny kontakt : pełne profesjonalizmu podejście do ludzi i biznesu , elastyczność i cierpliwość w stosunku co do klienta – to są cechy, które wyróżniają firmę na tle innych. Dzięki naszej współpracy otrzymuję mnóstwo porad ciekawostek oraz metod dotyczących wykorzystywania marketingu w Internecie, ale z tego wszystkiego najcenniejsza jest wiedza, którą otrzymuję i którą mogę wykorzystać w swoich działaniach w Internecie.

IMG_3413
Karolina Murlowska

My Sweet Room

Wspólnie opracowaliśmy moją strategię i systematycznie wdrażamy ją w życie.. Rozpoczęliśmy od Fanpage i personalnej strony, co mamy dziś? Zajrzyj na magdalenadzierzek.pl i przekonaj się sam. Dowiesz się nie tylko o tym jak działa holistyczny marketing ale także poznasz najlepszą ofertę na energię i gaz do Twojej firmy. Zapraszam.

Magdalena_Dzierzek_Energetyczny_Doradca
Magdalena Dzierzek

Eco dla Firm

Współpraca pokazała mi, że tylko spójny marketing oparty o wiele elementów może pomóc w rozwoju firmy. Wspólnie zbudowaliśmy strategię, której założeniem był wzrost rozpoznawalności marki i usług świadczonych przez firmę Darikom. Połączyliśmy siły drzemiące w internecie ze spotkaniami networkingowymi. Social media, strona www, spotkania biznesowe i szkolenia. Ten sposób ma sens i będziemy kontynuować.

Dariusz_Kubies_Darikom
Dariusz Kubies

Darikom

Dzięki pomocy Przemka, zrozumiałem jak we właściwy sposób korzystać z narzędzi marketingowych, jakie dają nam do dyspozycji media społecznościowe, a także jak we właściwy sposób przygotować w nich kampanię. Można wprost powiedzieć, że pomógł mi zrozumieć jak poruszać się w tym wirtualnym świecie świadomie i nie po omacku, a także jak w sensowny sposób wydać pieniądze tak, żeby przyniosło to oczekiwany efekt.

bartosz-foto
Bartosz Sowisło

Offshore sailing cruises

WYBRANE POZYCJE

POROZMAWIAJMY


    Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez PolInf Przemysław Olesiński.

    Tel: 790 691 371

    E-mail: kontakt@przemyslawolesinski.pl

    Messenger: m.me/olesinski.przemyslaw

    Sprawdź, co mogę dla Ciebie zrobić