fbpx

Język Perswazji, praktyczne przykłady - Bezpłatne Szkolenie Online

Weź udział w szkoleniu online, podczas którego opowiem Ci o 20 metodach perswazji. Każda z tych metod została sprawdzona zarówno na rynku Polskim jak i zagranicznym. Poznanie ich znacząco wpłynie na winniki Twojej firmy i jakoś Twoich negocjacji. Nie możesz tego przegapić.

Data transmisji:

czwartek
15 października

godzina
19:00

udostępnij

Share on facebook
Share on linkedin
Webinar

Twórz bardziej perswazyjne teksty

Masz wrażenie, że Twoje teksty nie odnoszą takiego sukcesu jak powinny? Czy chcesz by oferta, którą tworzysz bardziej wciągała? Do tego właśnie służy język perswazji, który chce Ci przedstawić.

Start szkolenia za:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Co będzie na szkoleniu

Webinar

Praktyczne przykłady

Każdy model zostanie przedstawiony w praktycznym przykładzie. Dzięki temu dużo łatwiej będzie go potem zastosować u Ciebie.

Webinar

Matryce ułatwiające pracę

Do każdego schematu przygotowana jest matryca. Wypełnienie matrycy pozwoli mocno zwiększyć jego skuteczność a co za tym idzie podnieść Twoje wyniki.

Webinar

Badania i informacje

Dla podkreślenia skuteczności, zostaną również pokazane badania międzynarodowe, które sprawiły, że dana technika jest popularna.

Projekt bez tytułu (2)

Ta wiedza zmieni Twój biznes

Od prawie 10 lat pracuje z międzynarodowymi firmami przy projektach internetowych. Dzięki temu doświadczeniu oraz wiedzy teoretycznej zdobytej na studiach MBA oraz dziesiątką kursów, wiem co robić, aby firmy z którymi współpracuje rozwijały się. Zależy mi na tym by pokazywać konkretne i sprawdzone rozwiązania osobą takim jak Ty, które wiedzą, że jest skuteczna droga do bycia liderem swojego rynku. Chce się z Tobą podzielić tą wiedzą, bo wiem, że dobrze ją wykorzystasz. Dlatego zapraszam Cię na moje bezpłatne szkolenie online.

Czas odkryć drogę do lepszego jutra i zdobyć to o czym marzysz w biznesie i życiu codziennym.

Szkolenie już za:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy