Wstępna

Umów swoją BEZPŁATNĄ rozmowę wstępną

Wybierz dogodną dla Ciebie datę, a następnie godzinę. Następnie naciśnij „Zaplanuj spotkanie”. Ostatni krok to podanie adresu e-mail na jaki ma przyjść link w dniu spotkania.

Zadbaj o siebie i swoją firmę

Wstępna

Podczas tej rozmowy omówimy Twoją obecną sytuację oraz to, co potrzebujesz, by ja zmienić. To pozwoli dopiero ocenić czy jestem w stanie pomóc. 

Pierwsze bezpłatne rozmowy wstępne dostępne są tylko w podanych godzinach. Inne godziny i dni są dostępne dopiero po nawiązaniu dłuższej współpracy. 

Wybierz odpowiadającą Ci datę i godzinę.
Na jaki adres e-mail mam przesłać link do spotkania?
Klikając „Zaplanuj spotkanie” wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu nawiązania z nami kontaktu. Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności oraz regulamin bezpłatnej konsultacji.

Gdzie opowiadałem o marketingu

Artykuły i wzmianki o mnie znajdziesz w:

Wstępna
ceo-polska-logo
Wstępna

Opinie

Co mówią o mnie klienci

Zobacz, jak konsultacje marketingowe pomogły moim klientom.

105770291_3196037073768212_1165080756959737927_n
[...] W pracy zawodowej skupia się na zaspokojeniu potrzeb klienta i komforcie wykonawcy usługi. W swym doradztwie rozwiązuje nie tylko problemy bieżące, ale i mocno wybiega w przód. Skupia się na tym aby wyzwania były realizowane w skali makro i mikro. Na pewno nie jest typem co odpuszcza"
Wojciech Domaszczyński

bartosz-foto
“[...] Można wprost powiedzieć, że pomógł mi zrozumieć jak poruszać się w tym wirtualnym świecie świadomie i nie po omacku, a także jak w sensowny sposób wydać pieniądze tak, żeby przyniosło to oczekiwany efekt.”
Bartosz Sowisło