Konsultacje marketingowe

Nie wymyślaj koła od nowa, tylko zacznij zarabiać.

Pewnie zastanawiasz się, po co Ci konsultacje marketingowe. W końcu wystarczy stworzyć reklamę, mieć stronę i publikować w mediach społecznościowych. Czy jednak na pewno?

Jest wiele rodzajów napojów gazowanych, a tylko jednak CocaCola. To czy Twoja firma będzie jedną z wielu nieznanych marek, czy może zostanie zapamiętana inaczej, zależy od Twojej strategii marketingowej. Może więc warto zaufać specjaliście i zbudować strategię,  która daje konkretne wyniki?

Rozwiń Swój biznes

Co mogę  dla Ciebie zrobić?

Zbuduje niezapomnianą markę

Wybij się w tłumie firm w Twojej branży. Pora przestać walczyć ceną a zacząć zarabiać na swojej unikalnej marce. Pomogę Ci opracować plan promowania marki zarówno osobistej, jak i biznesowej.

Lejki sprzedażowe

Chcesz, by Twoje wyniki sprzedażowe w internecie wystrzeliły w górę? Opracujmy ścieżkę, która pomoże klientom podjąć dobrą decyzję. 

Audyt marketingu

Twoja strona nie przynosi wystarczającej ilości kontaktów. A może reklamy nie zwróciły się w takim stopniu, jak planowałeś. Pomogę Ci przeanalizować dotychczasowe działania i zwiększyć ich skuteczność.

Wdrożenie

Wszystkie opracowane plany potrzebują realizacji. Pomogę Ci wdrożyć w życie wszystkie omówione elementy. Ty możesz zająć się właściwym biznesem a ja zatroszczę się o Twój marketing

Konsultacje Marketingowe

Najwięcej Ci zaoferują jeśli:

Chcesz by Twoja firma stała się leaderem rynku

Chcesz poprawić swoje treści reklamowe, stronę i wprowadzić zmiany w firmie

Masz czas na spotkania, podczas których skupimy się na poprawie wyników firmy

Chcesz wdrożyć zaproponowane zmiany

Ważna jest dla Ciebie opinia klienta, dlatego chcesz by był zadowolony

Dysponujesz czasem albo budżetem potrzebnym do wdrożenia zmian

Konsultacje Marketingowe

nie są dla Ciebie, jeśli:

Zarabiasz tak dużo, że więcej nie potrzebujesz

Nie chcesz wprowadzać zmian w swojej firmie

Klient nie jest dla Ciebie ważny

Nie chcesz by Twoja firma stale się rozwijała

Dlaczego konsultacje marketingowe, ze mnie?

Nastawiony na wynik

Skupiam się na realnych i mierzalnych wynikach

Najlepsze praktyki

Stale się rozwijam, biorąc udział w szkoleniach w Polsce, jak i za graniczą. Ukończone studia MBA i szkolenia np na Yale. 

Wiele lat doświadczenia

Moje pierwsze kroki w marketingu stawiałem już w 2011 roku. Od tego czasu stale pracuje przy projektach internetowych. 

Praktyka w tworzeniu i wdrażaniu

Nie tylko tworze strategie działania, ale również pomagam ją wdrożyć np. jako programista.

Konsultacje Marketingowe - zaplanujmy marketing, który działa.

Artykuły i wzmianki o mnie znajdziesz w:

Konsultacje Marketingowe - zaplanujmy marketing, który działa.
ceo-polska-logo
Konsultacje Marketingowe - zaplanujmy marketing, który działa.

Skuteczność konsultacji marketingowych

wiedza poparta doświadczeniem

konsultacje marketingowe
Wyniki kampanii sprzedaży biletów na event. Budżet reklamowy 3 000 zł.

Doświadczenie

Firmy, które mi zaufały

Konsultacje marketingowe działają

Opinie klientów

Rewelacyjny kontakt : pełne profesjonalizmu podejście do ludzi i biznesu , elastyczność i cierpliwość w stosunku co do klienta – to są cechy, które wyróżniają firmę na tle innych. Dzięki naszej współpracy otrzymuję mnóstwo porad ciekawostek oraz metod dotyczących wykorzystywania marketingu w Internecie, ale z tego wszystkiego najcenniejsza jest wiedza, którą otrzymuję i którą mogę wykorzystać w swoich działaniach w Internecie.

IMG_3413
Karolina Murlowska

My Sweet Room

Wspólnie opracowaliśmy moją strategię i systematycznie wdrażamy ją w życie.. Rozpoczęliśmy od Fanpage i personalnej strony, co mamy dziś? Przekonaj się sam. Dowiesz się nie tylko o tym jak działa holistyczny marketing ale także poznasz najlepszą ofertę na energię i gaz do Twojej firmy. Zapraszam.

Magdalena_Dzierzek_Energetyczny_Doradca
Magdalena Dzierzek

Eco dla Firm

Współpraca pokazała mi, że tylko spójny marketing oparty o wiele elementów może pomóc w rozwoju firmy. Wspólnie zbudowaliśmy strategię, której założeniem był wzrost rozpoznawalności marki i usług świadczonych przez firmę Darikom. Połączyliśmy siły drzemiące w internecie ze spotkaniami networkingowymi. Social media, strona www, spotkania biznesowe i szkolenia. Ten sposób ma sens i będziemy kontynuować. 

Dariusz_Kubies_Darikom
Dariusz Kubies

Darikom

Dzięki pomocy Przemka, zrozumiałem jak we właściwy sposób korzystać z narzędzi marketingowych, jakie dają nam do dyspozycji media społecznościowe, a także jak we właściwy sposób przygotować w nich kampanię. Można wprost powiedzieć, że pomógł mi zrozumieć jak poruszać się w tym wirtualnym świecie świadomie i nie po omacku, a także jak w sensowny sposób wydać pieniądze tak, żeby przyniosło to oczekiwany efekt.

bartosz-foto
Bartosz Sowisło

Offshore sailing cruises

Konsultacje Marketingowe - zaplanujmy marketing, który działa.

Gwarancja Satysfakcji

Ponieważ dla mnie najważniejsze jest Twoje zadowolenie. Dlatego, jeśli po pierwszej godzinie konsultacji stwierdzisz, że to nie dla Ciebie, To zwrócę całość kwoty.

Naprawdę warto

Umów się na bezpłatne 15 min
konsultacje marketingowe

Chcesz sprawdzić, czy konsultacje marketingowe, to dobra inwestycja dla Ciebie lub Twojej firmy? 

Zostaw swój numer telefonu. Oddzwonię i omówimy najlepsze rozwiązanie.

Jaki temat Cię interesuje?

Dane kontaktowe:

E-mail: 

kontakt@przemyslawolesinski.pl

Telefon: 

+48 790 691 371

Biuro:

ul. Kapicy 9

41-100 Siemianowice Śląskie

 

Najczęściej zadawane pytania

Jak odbywają się konsultacje marketingowe?

Konsultacja marketingowa odbywa się w trybie jeden na jeden bądź z dodatkowymi osobami ze strony klienta. Dzięki temu masz 100% wyłączność w danym czasie. Na początku wybieramy temat rozmowy i omawiamy go od A do Z.

Co mogę zyskać, zamawiając konsultacje marketingowe?

Dzięki konsultacji marketingowej zyskujesz wiedzę na temat tego, co dziś w marketingu działa najefektywniej. Dzięki temu jesteś w stanie zoptymalizować swoje działania. Bardzo istotny jest też fakt znaczącego obniżenia kosztów pozyskiwania klientów oraz zwiększenia efektywności prowadzonych kampanii.

Co po konsultacjach marketingowych mam zrobić?

Na koniec każdych konsultacji marketingowych otrzymujesz dokładne informacje, jak wdrążyć otrzymaną wiedzę. Czasami klienci decydują się na powierzenie mi wprowadzenia zmian, korzystając z dodatkowych usług, które oferuję.

Kiedy skorzystać z konsultacji marketingowych?

Każdy moment na konsultacje marketingowe jest dobry. W stosunkowo krótkim czasie możesz dzięki temu zweryfikować obecne działania, jak i plany rozwojowe firmy. 

Administratorem Twoich danych osobowych jest PolInf Przemysław Olesiński z siedzibą w Psary 42-512 ul Wiejska 31, NIP: 6252343524 (dalej: my). Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit. b RODO, w zakresie organizacji webinaru, konferencji lub zakupu przez Ciebie naszych usług oraz art 6 ust. 1 lit. f RODO tj. nasze prawnie uzasadnione interesy w zakresie kontaktu na Twoje żądanie, marketingu naszych usług oraz wysyłki newslettera, jeśli zdecydowałeś/aś się go otrzymywać. Odbiorcami Twoich danych będą podmioty przetwarzające dane osobowe w naszym, o ile jest to niezbędne w celu świadczenia na naszą rzecz usług i wyłącznie w odpowiadającym temu celowi zakresie (m.in. w zakresie gSuite). Dane osobowe posiadane przez nas przetwarzane będą przez okres: a) w przypadku przetwarzania danych dla realizacji naszych uzasadnionych interesów – do czasu istnienia tego uzasadnionego interesu; b) w przypadku przetwarzania danych w celu realizacji umowy (webinar, konferencja, usługa) – do momentu jej zakończenia oraz przez okres konieczny dla zabezpieczenia ew. roszczeń. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do swoich danych, żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, jak również prawo do wniesienia sprzeciwu względem ich przetwarzania oraz prawo do przeniesienia danych. Możemy transferować Twoje dane poza terytorium EOG, tj. do USA na podstawie standardowych klauzul umownych. Przysługuje Ci również prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące Twoich praw związanych z prywatnością, zawsze możesz napisać e-maila do naszego Inspektora Ochrony Danych – Przemysław Olesiński na adres: kontakt@przemyslawolesinski.pl