fbpx

Konsultacje marketingowe

zajmij się biznesem a ja zajme się marketingiem.

Skutecznie ułożony marketing pozwala firmie stabilnie się rozwijać. Budować silniejsze relacje z klientami. W takim ułożeniu marketingu chce Ci pomóc podczas konsultacji marketingowych. Mam na imię Przemysław Olesiński i od 10 lat pomagam firmą budować swój wizerunek w Internecie. To daje mi ogromne doświadczenie praktyczne, które stale rozwijam o wiedze teoretyczną stale się rozwijając. Poza konsultacjami prowadzę również agencje interaktywną BSmarti.

Ulepszmy Twój biznes

Co da Ci  konsultacja?​

Zbudujemy Schematy pozyskiwania większej ilości klientów

Stabilny biznes to taki, który ma przygotowane systemy które nie tylko gwarantują stałą sprzedaż ale również ją rozwijamy. W czasie konsultacji przygotujemy schematy drogi klienta by zbudować zaufanie i zmniejszyć koszta pozwyskania nowych klientów.

Podniesiesz standard swojego życia i pomożesz klientom

Pomogę Ci stworzyć procedury, systemy i całość działań.  Po ich wdrożeniu Twoja firma będzie się rozwijać a Ty będziesz mieć więcej czas dla siebie i bliskich.

Efekty już w pierwszym miesiącu

Założeniem moich działań od początku jest jak najszybszy zwrot z inwestycji moich klientów. Dlatego przygotowując działania planujemy je w taki sposób by natychmiast je wprowadzić w życie i widzieć wyniki.

Dlaczego wiem, że mogę Ci pomóc?

Ponad 10 letnie doświadczenie w projektach internetowych dla firm z całego świata pozwoliło mi zrozumieć jakie są konkretne rozwiązania na drodze do sukcesu. Sam prowadzę firmę i kilka portali jak np. Atrakcje Dziecięce, który jest największym w Polsce portalem z miejscami rodzinnej rekreacji.

Stale się rozwijam. Moim ostatnim osiągnięciem było zdobycie certyfikatów Advanced Google Analytics oraz ukończenie studiów MBA SME – Master of Business Administration. Kolejne certyfikaty już w drodze.

W moim życiu kieruje się indywidualnością, skutecznością, rozwojem i radością. Oznacza to, że Twój sukces będzie moim sukcesem.

Konsultacje Marketingowe - zaplanujmy marketing, który działa.

Artykuły i wzmianki o mnie znajdziesz w:

Konsultacje Marketingowe - zaplanujmy marketing, który działa.
Konsultacje Marketingowe - zaplanujmy marketing, który działa.

Skuteczność

wiedza poparta doświadczeniem

Konsultacje Marketingowe - zaplanujmy marketing, który działa.
Konsultacje Marketingowe - zaplanujmy marketing, który działa.
Konsultacje Marketingowe - zaplanujmy marketing, który działa.

Doświadczenie

Firmy, które mi zaufały

Naprawdę warto

Opinie klientów

Rewelacyjny kontakt : pełne profesjonalizmu podejście do ludzi i biznesu , elastyczność i cierpliwość w stosunku co do klienta – to są cechy, które wyróżniają firmę na tle innych. Dzięki naszej współpracy otrzymuję mnóstwo porad ciekawostek oraz metod dotyczących wykorzystywania marketingu w Internecie, ale z tego wszystkiego najcenniejsza jest wiedza, którą otrzymuję i którą mogę wykorzystać w swoich działaniach w Internecie.

IMG_3413
Karolina Murlowska

My Sweet Room

Wspólnie opracowaliśmy moją strategię i systematycznie wdrażamy ją w życie.. Rozpoczęliśmy od Fanpage i personalnej strony, co mamy dziś? Przekonaj się sam. Dowiesz się nie tylko o tym jak działa holistyczny marketing ale także poznasz najlepszą ofertę na energię i gaz do Twojej firmy. Zapraszam.

Magdalena_Dzierzek_Energetyczny_Doradca
Magdalena Dzierzek

Eco dla Firm

Współpraca pokazała mi, że tylko spójny marketing oparty o wiele elementów może pomóc w rozwoju firmy. Wspólnie zbudowaliśmy strategię, której założeniem był wzrost rozpoznawalności marki i usług świadczonych przez firmę Darikom. Połączyliśmy siły drzemiące w internecie ze spotkaniami networkingowymi. Social media, strona www, spotkania biznesowe i szkolenia. Ten sposób ma sens i będziemy kontynuować. 

Dariusz_Kubies_Darikom
Dariusz Kubies

Darikom

Dzięki pomocy Przemka, zrozumiałem jak we właściwy sposób korzystać z narzędzi marketingowych, jakie dają nam do dyspozycji media społecznościowe, a także jak we właściwy sposób przygotować w nich kampanię. Można wprost powiedzieć, że pomógł mi zrozumieć jak poruszać się w tym wirtualnym świecie świadomie i nie po omacku, a także jak w sensowny sposób wydać pieniądze tak, żeby przyniosło to oczekiwany efekt.

bartosz-foto
Bartosz Sowisło

Offshore sailing cruises

Konsultacje Marketingowe - zaplanujmy marketing, który działa.

Gwarancja Satysfakcji

Jeżeli w czasie konsultacji lub w przeciągu 30 dni od ich zakończenia uznasz, że ta usługa nie jest dla Ciebie lub stwierdzisz po prostu, że jej nie potrzebujesz wystarczy, że dasz mi znać, a otrzymasz pełny zwrot pieniędzy. Moim założeniem jest 100% zadowolenie klientów ze wszystkich moich usług.

Naprawdę warto

Napisz do mnie

Chcesz sprawdzić czy konsultacje, to dobra inwestycja dla Ciebie lub Twojej firmy? Wyślij mi swój numer telefonu. Oddzwonię i sprawdzimy razem jak mogę Ci jak najlepiej pomóc.

Najczęściej zadawane pytania

Konsultacja marketingowa odbywa się w trybie jeden na jeden, bądź z dodatkowymi osobami ze strony klienta. Dzięki temu masz 100% wyłączność w danym czasie. Na początku wybieramy temat rozmowy i omawiamy go od A do Z.

Dzięki konsultacji marketingowej zyskujesz wiedzę na temat tego, co dziś w marketingu działa najefektywniej. Dzięki temu jesteś w stanie zoptymalizować swoje działania. Bardzo istotny jest też fakt znaczącego obniżenia kosztów pozyskiwania klientów oraz zwiększenia efektywności prowadzonych kampanii.

Na koniec każdych konsultacji marketingowych otrzymujesz dokładne informacje, jak wdrążyć otrzymaną wiedzę. Czasami klienci decydują się na powierzenie mi wprowadzenia zmian, korzystając z dodatkowych usług, które oferuję.

Każdy moment na konsultacje marketingowe jest dobry. W stosunkowo krótkim czasie możesz dzięki temu zweryfikować obecne działania, jak i plany rozwojowe firmy. 

Administratorem Twoich danych osobowych jest PolInf Przemysław Olesiński z siedzibą w Psary 42-512 ul Wiejska 31, NIP: 6252343524 (dalej: my). Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit. b RODO, w zakresie organizacji webinaru, konferencji lub zakupu przez Ciebie naszych usług oraz art 6 ust. 1 lit. f RODO tj. nasze prawnie uzasadnione interesy w zakresie kontaktu na Twoje żądanie, marketingu naszych usług oraz wysyłki newslettera, jeśli zdecydowałeś/aś się go otrzymywać. Odbiorcami Twoich danych będą podmioty przetwarzające dane osobowe w naszym, o ile jest to niezbędne w celu świadczenia na naszą rzecz usług i wyłącznie w odpowiadającym temu celowi zakresie (m.in. w zakresie gSuite). Dane osobowe posiadane przez nas przetwarzane będą przez okres: a) w przypadku przetwarzania danych dla realizacji naszych uzasadnionych interesów – do czasu istnienia tego uzasadnionego interesu; b) w przypadku przetwarzania danych w celu realizacji umowy (webinar, konferencja, usługa) – do momentu jej zakończenia oraz przez okres konieczny dla zabezpieczenia ew. roszczeń. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do swoich danych, żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, jak również prawo do wniesienia sprzeciwu względem ich przetwarzania oraz prawo do przeniesienia danych. Możemy transferować Twoje dane poza terytorium EOG, tj. do USA na podstawie standardowych klauzul umownych. Przysługuje Ci również prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące Twoich praw związanych z prywatnością, zawsze możesz napisać e-maila do naszego Inspektora Ochrony Danych – Przemysław Olesiński na adres: kontakt@przemyslawolesinski.pl