Konsultacje marketingowe

Frustrują Cię słabe wyniki marketingowe?
Wiesz, że może być lepiej?

Pomagam firmom w panowaniu oraz wdrożeniu skutecznego i zwinnego marketingu. W czasie konsultacji marketingowych możemy zarówno omówić obecne działania, jak również porozmawiać o tym, jak mają wyglądać w przyszłości.

Mierzalny i powtarzalny sukces

Konsultacje Marketingowe - zaplanujmy marketing, który działa.

Masz dość braku stałego źródła klientów?

W wielu firmach sprzedaż i marketing opierają się na działaniach robionych na szybko. Brakuje planu, który ułatwi stabilny rozwój firmy rok do roku. W czasie pracy z klientami często temat konsultacji marketingowych schodzi na stworzenie mierzalnego sposobu pozyskiwania klientów. Dzięki temu właściciel wie, jakie są koszta marketingu oraz jaki będzie zwrot. 

Chcesz, by wszystko działało bez Twojego ciągłego nadzoru?

Jako właściciel firmy powinieneś móc dyktować sobie czas wolny. Niestety prawie zawsze pierwsze lata działania firmy to ciągła praca i bieżąca obsługa. W czasie konsultacji marketingowych tworzymy powtarzalne procedury, dzięki którym Twoi pracownicy wiedzą, co robić, nawet jak Ty odpoczywasz pod palmami. 

Konsultacje Marketingowe - zaplanujmy marketing, który działa.
Konsultacje Marketingowe - zaplanujmy marketing, który działa.

Masz wrażenie, że płacisz coraz więcej za reklamę, a wyniki są takie sobie?

Ilość reklam z dnia na dzień rośnie. Dziennie widzisz ich ponad 10 000. Wybicie się w tym szumie informacji jest coraz trudniejsze, coraz bardziej kosztowne. A kto ma czas na bycie szefem i ekspertem marketingu. Dlatego powinieneś się skupić na swojej branży, a marketing powinien działać sam. Z tą myślą zbudowałem konsultacje marketingowe.

Dlaczego konsultacje marketingowe są tak skuteczne

Konsultacje marketingowe

Dlaczego Właśnie Ja

Nastawiony na wynik

Skupiam się na realnych i mierzalnych wynikach, które określamy na wstępnej konsultacji

Najlepsze praktyki

Stale się rozwijam, biorąc udział w szkoleniach w Polsce, jak i za graniczą. Ukończone studia MBA i szkolenia np na Yale. 

Wiele lat doświadczenia

Moje pierwsze kroki w marketingu stawiałem już w 2011 roku. Od tego czasu stale pracuje przy projektach internetowych. 

Praktyka w tworzeniu i wdrażaniu

Nie tylko tworze strategie działania, ale również pomagam ją wdrożyć np. jako programista.

Konsultacje Marketingowe - zaplanujmy marketing, który działa.

Gdzie opowiadałem o marketingu

Artykuły i wzmianki o mnie znajdziesz w:

Najlepszą opcją zaufania są słowa innych na temat współpracy ze mną.

Konsultacje Marketingowe - zaplanujmy marketing, który działa.
ceo-polska-logo
Konsultacje Marketingowe - zaplanujmy marketing, który działa.

Skuteczność konsultacji marketingowych

Wiedza poparta doświadczeniem

Wynik jednej z kampanii po konsultacjach marketingowych. Budżet reklamowy 3 000 zł, Zwrot 95 238 zł.  

konsultacje marketingowe
Wyniki kampanii sprzedaży biletów na event. Budżet reklamowy 3 000 zł.
Konsultacje Marketingowe - zaplanujmy marketing, który działa.

Rekomendacje

Z Kim Pracowałem

Kilka przykładów firm z którymi pracowałem

Opinie

Co mówią o mnie klienci

Zobacz, jak konsultacje marketingowe pomogły moim klientom.

105770291_3196037073768212_1165080756959737927_n
[...] W pracy zawodowej skupia się na zaspokojeniu potrzeb klienta i komforcie wykonawcy usługi. W swym doradztwie rozwiązuje nie tylko problemy bieżące, ale i mocno wybiega w przód. Skupia się na tym aby wyzwania były realizowane w skali makro i mikro. Na pewno nie jest typem co odpuszcza"
Wojciech Domaszczyński

bartosz-foto
“[...] Można wprost powiedzieć, że pomógł mi zrozumieć jak poruszać się w tym wirtualnym świecie świadomie i nie po omacku, a także jak w sensowny sposób wydać pieniądze tak, żeby przyniosło to oczekiwany efekt.”
Bartosz Sowisło

Przestań tracić pieniądze i czas zwlekając z decyzją

Umów się na bezpłatną 45 min konsultację marketingową. Wybierz poniżej odpowiadającą Ci datę i godzinę

Wybierz odpowiadającą Ci datę i godzinę.
Na jaki adres e-mail mam przesłać link do spotkania?
Adres e-mail*
Konsultacje Marketingowe - zaplanujmy marketing, który działa.

Najczęściej zadawane pytania

Jak odbywają się konsultacje marketingowe?

Konsultacja marketingowa odbywa się w trybie jeden na jeden bądź z dodatkowymi osobami ze strony klienta. Dzięki temu masz 100% wyłączność w danym czasie. Na początku określamy, jaki jest cel np. zwiększenie sprzedaży, zatrudnienie nowych osób itd.

Co mogę zyskać, zamawiając konsultacje marketingowe?

Dzięki konsultacji marketingowej zyskujesz wiedzę na temat tego, co dziś w marketingu działa najefektywniej. Dzięki temu jesteś w stanie zoptymalizować swoje działania. 

Bardzo istotny jest też fakt znaczącego obniżenia kosztów pozyskiwania klientów oraz zwiększenia efektywności prowadzonych kampanii.

Co po konsultacjach marketingowych mam zrobić?

Na koniec każdych konsultacji marketingowych otrzymujesz dokładne informacje, jak wdrążyć otrzymaną wiedzę. Czasami klienci decydują się na powierzenie mi wprowadzenia zmian, korzystając z dodatkowych usług, które oferuję razem z agencja BSmarti.

Kiedy skorzystać z konsultacji marketingowych?

Każdy moment na konsultacje marketingowe jest dobry. W stosunkowo krótkim czasie możesz dzięki temu zweryfikować obecne działania, jak i plany rozwojowe firmy. 

Administratorem Twoich danych osobowych jest PolInf Przemysław Olesiński z siedzibą w Psary 42-512 ul Wiejska 31, NIP: 6252343524 (dalej: my). Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit. b RODO, w zakresie organizacji webinaru, konferencji lub zakupu przez Ciebie naszych usług oraz art 6 ust. 1 lit. f RODO tj. nasze prawnie uzasadnione interesy w zakresie kontaktu na Twoje żądanie, marketingu naszych usług oraz wysyłki newslettera, jeśli zdecydowałeś/aś się go otrzymywać. 

Odbiorcami Twoich danych będą podmioty przetwarzające dane osobowe w naszym, o ile jest to niezbędne w celu świadczenia na naszą rzecz usług i wyłącznie w odpowiadającym temu celowi zakresie (m.in. w zakresie gSuite). Dane osobowe posiadane przez nas przetwarzane będą przez okres: a) w przypadku przetwarzania danych dla realizacji naszych uzasadnionych interesów – do czasu istnienia tego uzasadnionego interesu; b) w przypadku przetwarzania danych w celu realizacji umowy (webinar, konferencja, usługa) – do momentu jej zakończenia oraz przez okres konieczny dla zabezpieczenia ew. roszczeń. 

Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do swoich danych, żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, jak również prawo do wniesienia sprzeciwu względem ich przetwarzania oraz prawo do przeniesienia danych. Możemy transferować Twoje dane poza terytorium EOG, tj. do USA na podstawie standardowych klauzul umownych. Przysługuje Ci również prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące Twoich praw związanych z prywatnością, zawsze możesz napisać e-maila do naszego Inspektora Ochrony Danych – Przemysław Olesiński na adres: kontakt@przemyslawolesinski.pl