Miałem przyjemność współpracy z Przemkiem. Super kontaktowa osoba, jestem mega zadowolony ze współpracy.

m100
Krzysztof Stokłosa

Właściciel firmy MemTech

Współpraca z Panem Przemkiem to prawdziwa przyjemność. Jego pozytywne nastawienie połączone z kompetencją i opanowaniem dają nadzieje na wyjście z najgłębszego kryzysu związanego z zarządzaniem. Polecam firmom i osobom, które chcą nauczyć się/udoskonalić zarządzania zespołem. Bezproblemowa komunikacja, pomoc w poznaniu możliwości współpracowników i ukierunkowanie ich na realizację założonych celów. Procedury które pomógł opracować pozwalają na nowoczesne zarządzenie zespołem, ale przede wszystkim są skuteczne i usprawniają działanie jednostek oraz całego zespołu. Pełen profesjonalizm, polecam szczególnie w tych zwariowanych czasach.

w100.1
Agencja beaute

Przemka znam już jakiś czas i za każdym razem zaskakuje mnie bardzo pozytywnie. Jest osobą bardzo opanowaną i zorganizowaną, profesjonalistą w swoim fachu. W pracy zawodowej skupia się na zaspokojeniu potrzeb klienta i komforcie wykonawcy usługi. W swym doradztwie rozwiązuje nie tylko problemy bieżące, ale i mocno wybiega w przód. Skupia się na tym aby wyzwania były realizowane w skali makro i mikro. Na pewno nie jest typem co odpuszcza. Każda otrzymana od Przemka porada jest spersonalizowana i dostosowana do pakietu składowych osiągnięcia sukcesu. W strefie prywatnej jest przyjacielską osobą godną wysokiego zaufania. Polecam każdą znajomość jak i współpracę z Przemkiem.

105770291_3196037073768212_1165080756959737927_n
Wojciech Domaszczyński

Właściciel firmy Sparrow

Z Przemkiem współpracuję od blisko 5 lat. W tym czasie Rozwiązał wiele moich problemów dotyczących marketingu, zwiększył sprzedaż i przyczynił się znacznie do rozwoju wszystkich gałęzi mojego biznesu. Strategie marketingowe, tworzenie leków sprzedażowych, kanały dystrybucji. Jeżeli coś Cię nurtuje to polecam umówić się na konsultacje, Pozdrawiam.

71027765_933349243682636_8029661206362980352_o
Bartłomiej Kaczmarek

Właściciel salonu sukien ślubnych

Serdecznie polecam współpracę z Przemkiem! Szybko, sprawnie, w miłej atmosferze, chętny do pomocy i z zaangażowaniem realizujący powierzone zadanie. Posiada dużą wiedzę i sprawnie jej używa. Na pewno będziemy współpracować przy kolejnych okazjach. Polecam każdemu!

Jacek Blaumann
Jacek Blaumann

Jacek Blaumann Fotografia

Dzięki pomocy Przemka, zrozumiałem jak we właściwy sposób korzystać z narzędzi marketingowych, jakie dają nam do dyspozycji media społecznościowe, a także jak we właściwy sposób przygotować w nich kampanię. Można wprost powiedzieć, że pomógł mi zrozumieć jak poruszać się w tym wirtualnym świecie świadomie i nie po omacku, a także jak w sensowny sposób wydać pieniądze tak, żeby przyniosło to oczekiwany efekt.

bartosz-foto
Bartosz Sowisło

Offshore sailing cruises

It was a pleasure to work in the same team. Always making sure any feature implemented as expected and any bug was properly fixed. While working together, he has proven multiple times that he is skilled Rails developer. Highly recommended!

0 (2)
Łukasz Ostrowski

Ruby On Rails Backend Developer

It was a real pleasure to work with Przemek and have him in the team. We worked in one office so I was always able to catch him in order to discuss project details and get his clever advice. I would definitely call him a full-stack guy, good at both front-end and back-end tasks with extensive Rails experience. He was of great help in estimating projects requirements and mentoring less experienced developers. I know that he’s been constantly broadening his skill set not only by taking new courses and projects, but also by attending industry events.

0 (3)
Daria Karweta

IT Manager w PolCode

Przemek was fun to work with. He used to work insane hours which kind of showed me his dedication to work. His creativity, coupled with his problem-solving way of thinking, results in unique and inventive solutions and would make him a valued asset as a developer in any team. Working with him was an absolute pleasure and a very rewarding one for me, personally.

Opinie
Bartosz Mozyrko

Product Manager w Unamo

Przemysław is a skilled-senior developer with experience in Team Management. His strongest competences are Ruby on Rails and Elixir Phoenix development as well as machine learning systems. He is a reliable and thorough person with an ability to work on complex projects form start to end. Delivers high-quality, optimal code and constantly learns in order to develop his skills and acquire knowledge.

0 (1)
Agnieszka Hyla

LEOCODE

Masz pytania o marketing B2C albo B2B?

Umów się na bezpłatną 45 min konsultację marketingową. Zostaw poniżej swój numer telefonu a ja zadzwonię i umówimy się na konkretną datę bezpłatnej konsultacji.

Opinie