Miałem przyjemność współpracy z Przemkiem. Super kontaktowa osoba, jestem mega zadowolony ze współpracy.

m100
Krzysztof Stokłosa

Właściciel firmy MemTech

Współpraca z Panem Przemkiem to prawdziwa przyjemność. Jego pozytywne nastawienie połączone z kompetencją i opanowaniem dają nadzieje na wyjście z najgłębszego kryzysu związanego z zarządzaniem. Polecam firmom i osobom, które chcą nauczyć się/udoskonalić zarządzania zespołem. Bezproblemowa komunikacja, pomoc w poznaniu możliwości współpracowników i ukierunkowanie ich na realizację założonych celów. Procedury które pomógł opracować pozwalają na nowoczesne zarządzenie zespołem, ale przede wszystkim są skuteczne i usprawniają działanie jednostek oraz całego zespołu. Pełen profesjonalizm, polecam szczególnie w tych zwariowanych czasach.

w100.1
Agencja beaute

Przemka znam już jakiś czas i za każdym razem zaskakuje mnie bardzo pozytywnie. Jest osobą bardzo opanowaną i zorganizowaną, profesjonalistą w swoim fachu. W pracy zawodowej skupia się na zaspokojeniu potrzeb klienta i komforcie wykonawcy usługi. W swym doradztwie rozwiązuje nie tylko problemy bieżące, ale i mocno wybiega w przód. Skupia się na tym aby wyzwania były realizowane w skali makro i mikro. Na pewno nie jest typem co odpuszcza. Każda otrzymana od Przemka porada jest spersonalizowana i dostosowana do pakietu składowych osiągnięcia sukcesu. W strefie prywatnej jest przyjacielską osobą godną wysokiego zaufania. Polecam każdą znajomość jak i współpracę z Przemkiem.

105770291_3196037073768212_1165080756959737927_n
Wojciech Domaszczyński

Właściciel firmy Sparrow

Z Przemkiem współpracuję od blisko 5 lat. W tym czasie Rozwiązał wiele moich problemów dotyczących marketingu, zwiększył sprzedaż i przyczynił się znacznie do rozwoju wszystkich gałęzi mojego biznesu. Strategie marketingowe, tworzenie leków sprzedażowych, kanały dystrybucji. Jeżeli coś Cię nurtuje to polecam umówić się na konsultacje, Pozdrawiam.

71027765_933349243682636_8029661206362980352_o
Bartłomiej Kaczmarek

Właściciel salonu sukien ślubnych

Serdecznie polecam współpracę z Przemkiem! Szybko, sprawnie, w miłej atmosferze, chętny do pomocy i z zaangażowaniem realizujący powierzone zadanie. Posiada dużą wiedzę i sprawnie jej używa. Na pewno będziemy współpracować przy kolejnych okazjach. Polecam każdemu!

Jacek Blaumann
Jacek Blaumann

Jacek Blaumann Fotografia

Dzięki pomocy Przemka, zrozumiałem jak we właściwy sposób korzystać z narzędzi marketingowych, jakie dają nam do dyspozycji media społecznościowe, a także jak we właściwy sposób przygotować w nich kampanię. Można wprost powiedzieć, że pomógł mi zrozumieć jak poruszać się w tym wirtualnym świecie świadomie i nie po omacku, a także jak w sensowny sposób wydać pieniądze tak, żeby przyniosło to oczekiwany efekt.

bartosz-foto
Bartosz Sowisło

Offshore sailing cruises

POTRZEBUJESZ POMOCY Z BIZNESEM LUB SWOIM ŻYCIEM?

Zostaw numer telefonu i porozmawiajmy czy mogę Ci pomóc przez coaching albo konsultacje. Rozmowa jest bezpłatna i niezobowiązująca. Zajmie około 10 min.

Opinie