Miałem przyjemność współpracy z Przemkiem. Super kontaktowa osoba, jestem mega zadowolony ze współpracy.

m100
Krzysztof Stokłosa

Właściciel firmy MemTech

Współpraca z Panem Przemkiem to prawdziwa przyjemność. Jego pozytywne nastawienie połączone z kompetencją i opanowaniem dają nadzieje na wyjście z najgłębszego kryzysu związanego z zarządzaniem. Polecam firmom i osobom, które chcą nauczyć się/udoskonalić zarządzania zespołem. Bezproblemowa komunikacja, pomoc w poznaniu możliwości współpracowników i ukierunkowanie ich na realizację założonych celów. Procedury które pomógł opracować pozwalają na nowoczesne zarządzenie zespołem, ale przede wszystkim są skuteczne i usprawniają działanie jednostek oraz całego zespołu. Pełen profesjonalizm, polecam szczególnie w tych zwariowanych czasach.

w100.1
Agencja beaute

Przemka znam już jakiś czas i za każdym razem zaskakuje mnie bardzo pozytywnie. Jest osobą bardzo opanowaną i zorganizowaną, profesjonalistą w swoim fachu. W pracy zawodowej skupia się na zaspokojeniu potrzeb klienta i komforcie wykonawcy usługi. W swym doradztwie rozwiązuje nie tylko problemy bieżące, ale i mocno wybiega w przód. Skupia się na tym aby wyzwania były realizowane w skali makro i mikro. Na pewno nie jest typem co odpuszcza. Każda otrzymana od Przemka porada jest spersonalizowana i dostosowana do pakietu składowych osiągnięcia sukcesu. W strefie prywatnej jest przyjacielską osobą godną wysokiego zaufania. Polecam każdą znajomość jak i współpracę z Przemkiem.

105770291_3196037073768212_1165080756959737927_n
Wojciech Domaszczyński

Właściciel firmy Sparrow

Serdecznie polecam współpracę z Przemkiem! Szybko, sprawnie, w miłej atmosferze, chętny do pomocy i z zaangażowaniem realizujący powierzone zadanie. Posiada dużą wiedzę i sprawnie jej używa. Na pewno będziemy współpracować przy kolejnych okazjach. Polecam każdemu!

Jacek Blaumann
Jacek Blaumann

Jacek Blaumann Fotografia

Dzięki pomocy zrozumiałem jak we właściwy sposób korzystać z narzędzi marketingowych, jakie dają nam do dyspozycji media społecznościowe, a także jak przygotować kampanię.

bartosz-foto
Bartosz Sowisło

Offshore sailing cruises

Jestem dumna z wizerunku jaki został stworzony w sieci dla mnie i mojej Kancelarii Adwokackiej. Jest to doskonałe odzwierciedlenie tego jak pomagam moim klientom. Polecam współpracę.

Opinie-Bsmarti-Dominika-Solipiwko
Dominika Solipiwko

Adwokat

Bardzo szybko otrzymałam wiele kontaktów, dużo więcej niż się spodziewałam Poświęcam obecnie czas na kontakt z osobami potencjalnie zainteresowanymi usługami Thermex Serwis.

Aneta Minkowska
Aneta Minkowska

Thermex Serwis

Wspólnie opracowaliśmy moją strategię i systematycznie wdrażamy ją w życie. Rozpoczęliśmy od Fanpage i personalnej strony, co mamy dziś? Zajrzyj na magdalenadzierzek.pl

Magdalena_Dzierzek_Energetyczny_Doradca
Magdalena Dzierżek

Eco Dla FIrm

Z uśmiechem na twarzy będę rekomendować usługi potencjalnym klientom i wierzę, że dalsza współpraca pozwoli na wspólne rozwinięcie skrzydeł.

IMG_3413
Karolina Murlowska

My Sweet Room

Współpraca pozwoliła mi pozyskać wielu nowych klientów i rozwinąć biznes w bardzo krótkim czasie. Ich wiedza i doświadczenie przełożyły się na moje efekty. Polecam!

Sebastian-Buczynski-1
Sebastian Buczyński

SebartFOTO

Chcesz w końcu zacząć naprawde realizować cele i marzenia?

Zostaw numer telefonu i porozmawiajmy o tym, czego na tym etapie najbardziej potrzebujesz. 

Opinie