Przemysław Olesiński

Droga do Sukcesu

Witam Cię serdecznie na mojej stronie, Nazywam się Przemysław Olesiński i jestem coachem, mentorem i konsultantem a przede wszystkim osobą pragnącą pomagać i dzielić się wiedzą.

Bardzo dobrze rozumiem osoby chcące zmienić swoje życie. Sam zaczynałem od tego, że byłem osobą, z której śmiano się w szkole przez wadę wymowy i nadwagę. Często słyszałem, że do niczego w życiu nie dojdę. I wiesz co? Długo w to wierzyłem. Robiłem swoje, byłem szarą myszką i nigdy nie myślałem o tym, by stać się wyjątkową osobą. 

Pierwszym przebłyskiem była pasja do programowania. Chęć tworzenia czegoś, co będzie fajne i przydatne innym. Kulminacją tego było obronienie pracy inżynierskiej na 5 oraz tytuł senior developera. 

Potem zainteresowałem się marketingiem, psychologią rozwojem i innymi dyscyplinami. Kończyłem wiele szkoleń, studia MBA, zacząłem się uczyć od najlepszych. Moje życie było inne, jednak chęć podążania własną ścieżką została. 

Będąc w tym momencie mojego życia, wiem jak się czujesz i wiem jak pomóc Ci zrealizować Twoje cele. Byłem tam, gdzie Ty i z chęcią pomogę Ci w realizacji Twoich celów osobistych i biznesowych.

O mnie

Moje Wartości

indywidualność

Do każdego aspektu mojego życia podchodzę indywidualnie. Każdego klienta, pracownika, znajomego traktuje indywidualnie.

rozwój

Od zawsze chce poznawać, jak działa świat. Dlatego stale się rozwijam, co pomaga zarówno mi, jak i osobą, z którymi pracuje.

O mnie

skuteczność

Zamiast lat potrzebnych na rozwiązanie problemu wole godziny. Zawsze stawiam na konkretne i skuteczne działania.

radością

To, co robie sprawia mi radość. Skupiam się na działaniach, które są moją pasją i właśnie dlatego jestem skuteczny.

Artykuły i wzmianki o mnie znajdziesz w:

O mnie
ceo-polska-logo
O mnie

Naprawdę warto

Napisz do mnie