Przemysław Olesiński

Droga do Sukcesu

Witam Cię serdecznie na mojej stronie, Nazywam się Przemysław Olesiński i pomagam przedsiębiorcą, w skalowaniu ich biznesu.Dzięki temu mają więcej czas, by w końcu zadbać o siebie i mieć czas dla swoich bliskich.

Firmy, z którymi pracuje, zaczynają mieć procesy i procedury, które sprawiają, że pracownicy, czują się bezpieczniej i mniej zestresowani, jednocześnie pracują wydajniej. W końcu każdy pracownik wie, jakie są ich obowiązki, co i na kiedy ma być zrobione oraz co jest priorytetem.

To jednak nie wszystko. Wprowadzając bardziej automatyczne i poukładane podejście, wpływam na przychody firmy. Marketing i sprzedaż mogą rozwijać się jak nigdy wcześniej. Firma zaczyna pokazywać swoje wartości, które nie są frazesami jak dobra jakość, za przystępną cenę.

Celem staje się stworzenie kierunku firmy, który jest zrozumiały dla każdego pracownika, jak i klienta. Bo te firmy, mogą bardzo dużo zaoferować. Jednak przez to, że obracają się, tylko w swojej branży mogą przez np. nawyki zapominać o tym, by mówić, co ich wyróżnia.

Nie da się być ekspertem od wszystkiego. Tak jak moi klienci są ekspertami w swojej branży. Znają jej każdy niuans, każdą nowinkę, każdy element. Tak ja jestem dla nich ekspertem od procesów i marketingu.

Dlatego, jeśli chcesz, by Twoja firma przestała być młodym niedoświadczonym biznesem i przeszła na kolejny etap. To zapraszam do kontaktu. Gwarantuje, że wiem, od czego trzeba zacząć tę drogę.

O mnie

Moje Wartości

indywidualność

Do każdego aspektu mojego życia podchodzę indywidualnie. Każdego klienta, pracownika, znajomego traktuje indywidualnie.

rozwój

Od zawsze chce poznawać, jak działa świat. Dlatego stale się rozwijam, co pomaga zarówno mi, jak i osobą, z którymi pracuje.

O mnie

skuteczność

Zamiast lat potrzebnych na rozwiązanie problemu wole godziny. Zawsze stawiam na konkretne i skuteczne działania.

radością

To, co robie sprawia mi radość. Skupiam się na działaniach, które są moją pasją i właśnie dlatego jestem skuteczny.

Artykuły i wzmianki o mnie znajdziesz w:

O mnie
ceo-polska-logo
O mnie

POTRZEBUJESZ POMOCY Z BIZNESEM LUB SWOIM ŻYCIEM?

Zostaw numer telefonu i porozmawiajmy czy mogę Ci pomóc przez coaching albo konsultacje. Rozmowa jest bezpłatna i niezobowiązująca. Zajmie około 10 min.

O mnie