Przemysław Olesiński

Droga do Sukcesu

Witam Cię serdecznie na mojej stronie, Nazywam się Przemysław Olesiński i pomagam w realizacji celów. Takim prawdziwym realizowaniu, a nie zmotywowaniu się na dwa dni, a potem odkładamy projekt do szafy. 

Sam jestem przykładem tego, że cele da się zrealizować i zmienić swoje życie w coś lepszego. Wychowałem się na wsi, marząc o tym, że pewnego dnia będę pracował dla dużych firm. Zaczynałem więc od pracy na budowie, potem jako pomocnik w firmach SEO, odbywałem staż w szkole, by na końcu stać się mentorem dla programistów jako senior develop. 

Po osiągnięciu tego celu wyznaczyłem kolejny. Własna firma i zmienianie świata. Prowadzę więc od wielu lat swoją własną agencje interaktywną BSmarti (jak każdy skuteczny przedsiębiorca mam też w historii nieudane biznesy). Do tego jestem współwłaścicielem portalu AtrakcjeDzieciece.pl, który jest leaderem, jeśli chodzi o portale dla rodziców. 

Mój obecny cel to stanie się leaderem, wśród osób, które pomagają innym osiągać cele. By to osiągnąć, skończyłem studia MBA, kursy np. na Yale czy inne np. z coachingu i psychologii. Jestem pewien, że i ten cel zrealizuje, jednocześnie pomagając osobą, takim jak Ty osiągnąć wymarzone cele.

O mnie

Moje Wartości

indywidualność

Do każdego aspektu mojego życia podchodzę indywidualnie. Każdego klienta, pracownika, znajomego traktuje indywidualnie.

rozwój

Od zawsze chce poznawać, jak działa świat. Dlatego stale się rozwijam, co pomaga zarówno mi, jak i osobą, z którymi pracuje.

O mnie

skuteczność

Zamiast lat potrzebnych na rozwiązanie problemu wole godziny. Zawsze stawiam na konkretne i skuteczne działania.

radością

To, co robie sprawia mi radość. Skupiam się na działaniach, które są moją pasją i właśnie dlatego jestem skuteczny.

Artykuły i wzmianki o mnie znajdziesz w:

O mnie
ceo-polska-logo
O mnie

Komu pomagałem realizować cele biznesowe

Chcesz w końcu zacząć naprawde realizować cele i marzenia?

Zostaw numer telefonu i porozmawiajmy o tym, czego na tym etapie najbardziej potrzebujesz. 

O mnie