Coaching biznesowy dla nowoczesnych liderów

Wygrywaj w biznesie

Czy jesteś gotów na następny poziom swojego biznesu?  Profesjonalny coaching biznesowy zapewni Ci niezbędne narzędzia i strategie, które pomogą Ci osiągnąć cele biznesowe i osobiste szybciej i skuteczniej. Przekształć swoje marzenia w rzeczywistość.

Coaching biznesowy dla nowoczesnych liderów

Wygrywaj w biznesie

Czy jesteś gotów na następny poziom swojego biznesu?  Profesjonalny coaching biznesowy zapewni Ci niezbędne narzędzia i strategie, które pomogą Ci osiągnąć cele biznesowe i osobiste szybciej i skuteczniej. Przekształć swoje marzenia w rzeczywistość.

Biznes coaching jest procesem edukacji, mającym na celu poprawę lub realizacje celów biznesowych, jak i osobistych.  Jak pokazują badania z 2015 r. średnio osoby biorące udział w coachingu biznesowym odnotowały 7 krotny zwrot z inwestycji

Osoby biorące udział w coachingu biznesowym wskazały poprawę w następujących obszarach:
• Pewność siebie o 80%
• Kompetencje komunikacyjne o 72%
• Kompetencje interpersonalne o 71%
• Wydajność w pracy o 70%
• Równowaga życia zawodowego i osobistego o 67%
• Relacja w związkach o 73%
• Zdrowie, dobre samopoczucie o 63%
• Rozwój życia zawodowego, nowe możliwości zawodowe o 62%
• Organizacja życia osobistego o 61%
• Zarządzanie firmą o 61%
• Zarządzanie czasem o 57%
• Efektywność zespołów – 51%
Aż 96% klientów wskazało, że ze względu na wysoką skuteczność, skorzystaliby z coachingu ponownie.

Takie dane mówią same za siebie. Coaching biznesowy przynosi pozytywne zmiany. Jest skuteczny i potrafi pomóc w bardzo dużej ilości obszarów. Często pozwala również zaoszczędzić ogromne zasoby dzięki skutecznej analizie planów biznesowych i osobistych. Postaw na biznes coaching.

Ulepszmy Twój biznes

Co da Ci coaching biznesowy?

Zrealizujesz projekty osobiste i biznesowe

Rozpoczynając projekty, zawsze mamy motywacje do przenoszenia gór. Z czasem ta motywacja może spadać. W czasie spotkań znajdziemy nową motywację oraz ułożymy tak kolejne kroki, by skuteczniej realizować swoje cele.

Dostrzeżesz swój potencjał i poznasz obszary do rozwoju

Dostrzeżenie najlepszej drogi rozwoju osobistego dla samego siebie jest często trudne. Mamy wiele opcji i nie wiemy, na którą się zdecydować. Coaching biznesowy wspiera Twój potencjał, w którym najlepiej będziesz się czuł. Dzięki temu rozwój kompetencji jest szybki. Dzięki temu, rozwój kompetencji jest szybki. 

Wyznaczysz jasne cele, które zrealizujesz

Założeniem moich działań od początku jest realizacja celów klienta. Jasno określamy, jak zmierzymy nasz sukces. Dzięki temu coaching biznesowy działa. Praca coacha ma sens, tylko gdy wiemy, gdzie chcemy dotrzeć i mamy cel na horyzoncie.

Coaching biznesowy

Właściciele firm

Coaching biznesowy

Dyrektorzy i kierownicy

Coaching biznesowy

Managerowie

Coaching biznesowy

Specjaliści

Z KIM PRACUJE

Mierzalne wyniki i jasną drogę do celu.

Na co dzień pomagam przedsiębiorcom, dyrektorom oraz managerom, wprowadzać nowoczesne rozwiązania w zakresie zarządzania ludźmi oraz zadaniami. Dzięki temu wiadomo, kto zajmuje się czym, jaki jest postęp zadań oraz co zostało do wykonania. Zatrudnianie nowych osób jest szybsze, a kryzysy są zredukowane do minimum.

Coaching biznesowy - cele
Dlaczego coaching biznesowy

Przykładowe cele coachingu biznesowego:

Coaching biznesowy
Coaching biznesowy

Dlaczego właśnie ja

Sam przeszedłem drogę od braku motywacji i perspektyw do osoby świadomej, rozwijającej się i osiągającej sukcesy.  Z osoby pracującej na etacie i dorabiającej po godzinach. Doszedłem do bycia właścicielem firmy i pracy z firmami z całego świata.

Ukończyłem wiele szkoleń takich jak psychology bootcamp, psychologia zmiany, czy szkolenia z podejścia Junga. Mam również tytuł Licensed Master Practitioner of Neuro-Linguistic Programming. 

To wszystko daje mi silne podstawy do pracy jako coach biznesowy. Dodatkowo nie ograniczam się do umiejętności coachingowych, ale również sam prowadzę firmę, jestem CMO w kilku sklepach internetowych i doradzam od lat jak budować strategie biznesowe i marketingowe. Jeśli tylko poczujesz potrzebę osiągnięcia celów, to mam na to narzędzia.

Oferowany coaching biznesowy dzięki temu jest dużo skuteczniejszy. Wiem, jak prowadzi się rozwój firmy, wyznacza cele zawodowe i rozwiązuje problemy biznesowe. Uczestnicy coachingu biznesowego to wielokrotnie we mnie docenili. 

W moim życiu kieruje się indywidualnością, skutecznością, rozwojem i radością. Oznacza to, że Twój sukces będzie moim sukcesem.

KILKA PRZYKŁADÓW

Z kim pracowałem

Pisały o mnie:
Coaching biznesowy
Coaching biznesowy
Coaching biznesowy
Coaching biznesowy
NAJNOWSZE OPINIE

Kilka słów od moich klientów

Najlepszym dowodem na skuteczność moich działań to opinie klientów wystawione po zakończonej pracy.

Coaching biznesowy
Doświadczenie Coachingowe

Certyfikaty i szkolenia

Coaching biznesowy

Szybki kontakt

POROZMAWIAJMY

Zapisz się na wstępną sesję

Coaching biznesowy
Telefon

790 691 371

Coaching biznesowy
Email

kontakt@przemyslawolesinski.pl

LUB
Więcej o coachingu biznesowym

Najczęściej zadawane pytania

Ile trwa cały proces coachingu biznesowego?

Zwykle cały proces coachingu biznesowego trwa od 3 do 10 spotkań w zależności od wybranego celu do realizacji. W czasie takiego jednego spotkania (50 min) skupiamy się na jednym celu. Pomiędzy spotkaniami potrzebujesz również czasu na realizacje zadań domowych. Coaching biznesowy ułatwia dotarcie do celu, ale to Ty musisz przede wszystkim pracować nad realizacją.

Ile trwa jedna sesja coachingu biznesowego?

Coaching biznesowy przeprowadzany jest w sesjach trwających zwykle po 50 min. Dłuższe spotkanie może być uciążliwe pod względem skupienia. Należy również pamiętać, że pomiędzy spotkaniami wyznaczane są zadania, które pomagają w realizacji wybranego celu oraz przyspieszają spotkania. Coaching biznesowy przebiega wtedy szybciej.

Czy dostaję dodatkowe materiały podczas spotkań?

W zależności od tematu, nad którymi pracujemy, możesz otrzymać matryce, nagrania wideo lub inne. Dzięki temu łatwiej i szybciej możesz wprowadzić zmiany.

Jak szybko mogę zobaczyć efekty?

Zwykle już po 4 spotkaniach widać zmianę. Ogólny zarys pracy wygląda tak, że na pierwszym spotkaniu omawiamy cel. Na drugim zasoby oraz potencjalne problemy. Trzecie spotkanie to plan działania oraz wyznaczniki sukcesu. Czwarte to sprawdzenie jak wygląda proces. Czy działania są prowadzone.

Gdzie odbywa się coaching?

Najczęściej coaching biznesowy prowadzony jest online, przez Google Meet. Istnieje jednak możliwość umówienia się w biurze w Chorzowie. Dla bardziej wymagających mogą też być spotkania w innym miejscu. Jednak wtedy cena ulega zmianie i wymaga wcześniejszego kontaktu.

Czy jest możliwość kontaktu pomiędzy spotkaniami?

Jak najbardziej. Zawsze masz dostęp do mojego adresu e-mail oraz telefon. Dodatkowo jest opcja szybkiej wideo rozmowy przez WhatsUp. 

Jak wygląda pierwsze spotkanie na coachingu biznesowym?​

Na pierwszym spotkaniu zawsze określamy cel coachingu oraz czy sam coaching jest najlepszym rozwiązaniem. W niektórych przypadkach może się okazać, że lepiej sprawdzi się mentoring czy konsultacje. Mając pewność co do najlepszego sposobu realizacji potrzeb, zawieramy kontrakt mający na celu, jasne czego wymagamy od siebie.

Czy na sesjach pracujemy tylko nad biznesem?

W ramach coachingu skupiamy się na celach biznesowych. Jednak ponieważ szukamy najlepszych rozwiązań problemów biznesowych, możemy podczas biznesowych sesji zahaczyć o problemy osobiste. Dzięki coachingowi klient ma dotrzeć do celu.

Jak wygląda coaching biznesowy?​

Podczas spotkania coach biznesowy pracuje z klientem mającym problem, który chce szybciej rozwiązać. Na początek klient przedstawia, jaki jest jego cel. Coach poprzez zadawanie pytań ma odkryć przed klientem, jak można dotrzeć do tego celu. W zależności od potrzeb klienta, coaching biznesowy może się rozszerzyć o konsulting i mentoring, jeśli to pomoże szybciej dotrzeć do celu.

Co mogę osiągnąć dzięki coachingowi biznesowemu?

Zarówno coaching biznesowy, jak i mentoring oraz konsulting mają za zadanie poprawę Twojego życia. Coaching indywidualny skupia się na tym, gdzie chcesz być. Coaching biznesowy szczególnie pomoże jeśli Twoim celem jest cel związany z biznesem.