Coaching biznesowy dla nowoczesnych liderów

Przejmij kontrolę nad swoim sukcesem

Czy jesteś gotów na następny poziom swojego biznesu?  Profesjonalny coaching biznesowy zapewni Ci niezbędne narzędzia i strategie, które pomogą Ci osiągnąć cele biznesowe i osobiste szybciej i skuteczniej. Przekształć swoje marzenia w rzeczywistość.

Biznes coaching jest procesem edukacji, mającym na celu poprawę lub realizacje celów biznesowych, jak i osobistych.  Jak pokazują badania z 2015 r. średnio osoby biorące udział w coachingu biznesowym odnotowały 7 krotny zwrot z inwestycji

Osoby biorące udział w coachingu biznesowym wskazały poprawę w następujących obszarach:
• Pewność siebie o 80%
• Kompetencje komunikacyjne o 72%
• Kompetencje interpersonalne o 71%
• Wydajność w pracy o 70%
• Równowaga życia zawodowego i osobistego o 67%
• Relacja w związkach o 73%
• Zdrowie, dobre samopoczucie o 63%
• Rozwój życia zawodowego, nowe możliwości zawodowe o 62%
• Organizacja życia osobistego o 61%
• Zarządzanie firmą o 61%
• Zarządzanie czasem o 57%
• Efektywność zespołów – 51%
Aż 96% klientów wskazało, że ze względu na wysoką skuteczność, skorzystaliby z coachingu ponownie.

Takie dane mówią same za siebie. Coaching biznesowy przynosi pozytywne zmiany. Jest skuteczny i potrafi pomóc w bardzo dużej ilości obszarów. Często pozwala również zaoszczędzić ogromne zasoby dzięki skutecznej analizie planów biznesowych i osobistych. Postaw na biznes coaching.

Ulepszmy Twój biznes

Co da Ci coaching biznesowy?​

Zrealizujesz projekty osobiste i biznesowe

Rozpoczynając projekty, zawsze mamy motywacje do przenoszenia gór. Z czasem ta motywacja może spadać. W czasie spotkań znajdziemy nową motywację oraz ułożymy tak kolejne kroki, by skuteczniej realizować swoje cele.

Dostrzeżesz swój potencjał i poznasz obszary do rozwoju

Dostrzeżenie najlepszej drogi rozwoju osobistego dla samego siebie jest często trudne. Mamy wiele opcji i nie wiemy, na którą się zdecydować. Coaching biznesowy wspiera Twój potencjał, w którym najlepiej będziesz się czuł. Dzięki temu rozwój kompetencji jest szybki. Dzięki temu, rozwój kompetencji jest szybki. 

Wyznaczysz jasne cele, które zrealizujesz

Założeniem moich działań od początku jest realizacja celów klienta. Jasno określamy, jak zmierzymy nasz sukces. Dzięki temu coaching biznesowy działa. Praca coacha ma sens, tylko gdy wiemy, gdzie chcemy dotrzeć i mamy cel na horyzoncie.

Komu pomagam przez coaching biznesowy?

Właściciele małych oraz średnich firm

Managerowie i dyrektorzy

Osoby chcące założyć firmę

Osoby awansowane na stanowiska kierownice

Coaching biznesowy - cele

Przykładowe cele coachingu biznesowego:

Dlaczego wiem, że mogę Ci pomóc?

Sam przeszedłem drogę od braku motywacji i perspektyw do osoby świadomej, rozwijającej się i osiągającej sukcesy.  Z osoby pracującej na etacie i dorabiającej po godzinach. Doszedłem do bycia właścicielem firmy i pracy z firmami z całego świata.

Ukończyłem wiele szkoleń takich jak psychology bootcamp, psychologia zmiany, czy szkolenia z podejścia Junga. Mam również tytuł Licensed Master Practitioner of Neuro-Linguistic Programming. 

To wszystko daje mi silne podstawy do pracy jako coach biznesowy. Dodatkowo nie ograniczam się do umiejętności coachingowych, ale również sam prowadzę firmę, jestem CMO w kilku sklepach internetowych i doradzam od lat jak budować strategie biznesowe i marketingowe. Jeśli tylko poczujesz potrzebę osiągnięcia celów, to mam na to narzędzia.

Oferowany coaching biznesowy dzięki temu jest dużo skuteczniejszy. Wiem, jak prowadzi się rozwój firmy, wyznacza cele zawodowe i rozwiązuje problemy biznesowe. Uczestnicy coachingu biznesowego to wielokrotnie we mnie docenili. 

W moim życiu kieruje się indywidualnością, skutecznością, rozwojem i radością. Oznacza to, że Twój sukces będzie moim sukcesem.

Coaching Biznesowy

Opinie moich klientów

105770291_3196037073768212_1165080756959737927_n
Przemka znam już jakiś czas i za każdym razem zaskakuje mnie bardzo pozytywnie. Jest osobą bardzo opanowaną i zorganizowaną, profesjonalistą w swoim fachu. W pracy zawodowej skupia się na zaspokojeniu potrzeb klienta i komforcie wykonawcy usługi. W swym doradztwie rozwiązuje nie tylko problemy bieżące, ale i mocno wybiega w przód. Skupia się na tym, aby wyzwania były realizowane w skali makro i mikro. Na pewno nie jest typem co odpuszcza. Każda otrzymana od Przemka porada jest spersonalizowana i dostosowana do pakietu składowych osiągnięcia sukcesu. W strefie prywatnej jest przyjacielską osobą godną wysokiego zaufania. Polecam każdą znajomość jak i współpracę z Przemkiem
Wojciech Domaszczyński
Właściciel firmy Sparrow
71027765_933349243682636_8029661206362980352_o
“Z Przemkiem współpracuję od kilku lat. W tym czasie Rozwiązał wiele moich problemów dotyczących marketingu, zwiększył sprzedaż i przyczynił się znacznie do rozwoju wszystkich gałęzi mojego biznesu. Strategie marketingowe, tworzenie leków sprzedażowych, kanały dystrybucji. Jeżeli coś Cię nurtuje to polecam umówić się na coaching, Pozdrawiam.”
Bartłomiej Kaczmarek
Właściciel salonu sukien ślubnych
Jacek Blaumann
Serdecznie polecam współpracę z Przemkiem! Szybko, sprawnie, w miłej atmosferze, chętny do pomocy i z zaangażowaniem realizujący powierzone zadanie. Posiada dużą wiedzę i sprawnie jej używa. Na pewno będziemy współpracować przy kolejnych okazjach. Polecam każdemu!
Jacek Blaumann
Jacek Blaumann Fotografia

Artykuły i wzmianki o mnie znajdziesz w:

Coaching biznesowy
ceo-polska-logo
Coaching biznesowy

Firmy które mi zaufały

Jako coach biznesowy pracuje zarówno z indywidualnymi osobami jak i z całymi firmami

Coaching biznesowy

Gwarancja Satysfakcji

Skuteczny coaching biznesowy wymaga, zaangażowania, otwartości i chęci współpracy od obu stron. By to osiągnąć, obie strony muszą chcieć z sobą współpracować. Dlatego, jeśli z jakiegokolwiek powodu podczas pierwszej wizyty stwierdzisz, że to nie dla Ciebie zwracam Ci całość zapłaconej kwoty. 

Wybrane pakiety spotkań

1 spotkaie

400

6 spotkań

2000
Oszczędzasz 400zł
333,33 zł za spotkanie

Podane ceny są cenami brutto. Wystawiam faktury VAT.

Masz pytania o indywidualny coaching biznesowy?

Umów się na bezpłatną 30 min sesję coachingową. Zostaw poniżej swój numer telefonu, a ja zadzwonię i umówimy się na konkretną datę bezpłatnej konsultacji.

Coaching biznesowy

Najczęściej zadawane pytania

Ile trwa cały proces coachingu biznesowego?

Zwykle cały proces coachingu biznesowego trwa od 3 do 10 spotkań w zależności od wybranego celu do realizacji. W czasie takiego jednego spotkania (50 min) skupiamy się na jednym celu. Pomiędzy spotkaniami potrzebujesz również czasu na realizacje zadań domowych. Coaching biznesowy ułatwia dotarcie do celu, ale to Ty musisz przede wszystkim pracować nad realizacją.

Ile trwa jedna sesja coachingu biznesowego?

Coaching biznesowy przeprowadzany jest w sesjach trwających zwykle po 50 min. Dłuższe spotkanie może być uciążliwe pod względem skupienia. Należy również pamiętać, że pomiędzy spotkaniami wyznaczane są zadania, które pomagają w realizacji wybranego celu oraz przyspieszają spotkania. Coaching biznesowy przebiega wtedy szybciej.

Czy dostaję dodatkowe materiały podczas spotkań?

W zależności od tematu, nad którymi pracujemy, możesz otrzymać matryce, nagrania wideo lub inne. Dzięki temu łatwiej i szybciej możesz wprowadzić zmiany.

Jak szybko mogę zobaczyć efekty?

Zwykle już po 4 spotkaniach widać zmianę. Ogólny zarys pracy wygląda tak, że na pierwszym spotkaniu omawiamy cel. Na drugim zasoby oraz potencjalne problemy. Trzecie spotkanie to plan działania oraz wyznaczniki sukcesu. Czwarte to sprawdzenie jak wygląda proces. Czy działania są prowadzone.

Gdzie odbywa się coaching?

Najczęściej coaching biznesowy prowadzony jest online, przez Google Meet. Istnieje jednak możliwość umówienia się w biurze w Chorzowie. Dla bardziej wymagających mogą też być spotkania w innym miejscu. Jednak wtedy cena ulega zmianie i wymaga wcześniejszego kontaktu.

Czy jest możliwość kontaktu pomiędzy spotkaniami?

Jak najbardziej. Zawsze masz dostęp do mojego adresu e-mail oraz telefon. Dodatkowo jest opcja szybkiej wideo rozmowy przez WhatsUp. 

Jak wygląda pierwsze spotkanie na coachingu biznesowym?

Na pierwszym spotkaniu zawsze określamy cel coachingu oraz czy sam coaching jest najlepszym rozwiązaniem. W niektórych przypadkach może się okazać, że lepiej sprawdzi się mentoring czy konsultacje. Mając pewność co do najlepszego sposobu realizacji potrzeb, zawieramy kontrakt mający na celu, jasne czego wymagamy od siebie.

Czy na sesjach pracujemy tylko nad biznesem?

W ramach coachingu skupiamy się na celach biznesowych. Jednak ponieważ szukamy najlepszych rozwiązań problemów biznesowych, możemy podczas biznesowych sesji zahaczyć o problemy osobiste. Dzięki coachingowi klient ma dotrzeć do celu.

Jak wygląda coaching biznesowy?​

Podczas spotkania coach biznesowy pracuje z klientem mającym problem, który chce szybciej rozwiązać. Na początek klient przedstawia, jaki jest jego cel. Coach poprzez zadawanie pytań ma odkryć przed klientem, jak można dotrzeć do tego celu. W zależności od potrzeb klienta, coaching biznesowy może się rozszerzyć o konsulting i mentoring, jeśli to pomoże szybciej dotrzeć do celu.

Co mogę osiągnąć dzięki coachingowi biznesowemu?

Zarówno coaching biznesowy, jak i mentoring oraz konsulting mają za zadanie poprawę Twojego życia. Coaching indywidualny skupia się na tym, gdzie chcesz być. Coaching biznesowy szczególnie pomoże jeśli Twoim celem jest cel związany z biznesem.