Wyznacz i zrealizuj swoje cele biznesowe

Coaching biznesowy​

Niezależnie od tego, jakie myśli Cię tu sprowadziły, pamiętaj. Nie ma problemów, których nie da się rozwiązać. Większość motywacji i zasobów masz na wyciągnięcie ręki. Pora je odkryć i zmierzyć się z wyzwaniami. 

Zapraszam Cię na drogę coachingu biznesowego, na której poradzimy sobie z Twoimi wyzwaniami / problemami / pomysłami biznesowymi.

Biznes coaching jest procesem edukacji, mającym na celu poprawę lub realizacje celów biznesowych, jak i osobistych.  Jak pokazują badania z 2015 r. średnio osoby biorące udział w coachingu biznesowym odnotowały 7 krotny zwrot z inwestycji

Osoby biorące udział w coachingu biznesowym wskazały poprawę w następujących obszarach:
• Pewność siebie o 80%
• Kompetencje komunikacyjne o 72%
• Kompetencje interpersonalne o 71%
• Wydajność w pracy o 70%
• Równowaga życia zawodowego i osobistego o 67%
• Relacja w związkach o 73%
• Zdrowie, dobre samopoczucie o 63%
• Rozwój życia zawodowego, nowe możliwości zawodowe o 62%
• Organizacja życia osobistego o 61%
• Zarządzanie firmą o 61%
• Zarządzanie czasem o 57%
• Efektywność zespołów – 51%
Aż 96% klientów wskazało, że ze względu na wysoką skuteczność, skorzystaliby z coachingu ponownie.

Takie dane mówią same za siebie. Biznes coaching jest skuteczny i potrafi pomóc w bardzo dużej ilości obszarów. Często pozwala również zaoszczędzić ogromne zasoby dzięki skutecznej analizie planów biznesowych i osobistych. Postaw na biznes coaching.

Ulepszmy Twój biznes

Co da Ci coaching biznesowy?​

Zrealizujesz projekty osobiste i biznesowe

Rozpoczynając projekty zawsze mamy motywacje do przenoszenia gór. Z czasem ta motywacja może spadać. W czasie spotkań znajdziemy nową motywację oraz ułożymy tak projekty, by skuteczniej je realizować.

Dostrzeżesz swój potencjał i poznasz obszary do rozwoju

Dostrzeżenie najlepszej drogi rozwoju dla samego siebie jest często trudno. Mamy wiele opcji i nie wiemy, na którą się zdecydować. Podczas coachingu odkryjemy Twój potencjał i kierunek, w którym najlepiej będziesz się czuł.

Wyznaczysz jasne cele, którezrealizujesz

Założeniem moich działań od początku jest wyznaczenie celów, które chcemy osiągnąć oraz określenie jak zmierzymy nasz sukces. Dzięki temu wiesz, że korzystając z coachingu, masz na horyzoncie wybrany wynik.

Komu pomagam przez coaching biznesowy?

Właściciele małych i średnich firm

Managerowie i dyrektorzy

Osoby chcące założyć firmę

Osoby awansowane na stanowiska kierownice

Coaching biznesowy - cele

Przykładowe cele coachingu biznesowego:

Dlaczego wiem, że mogę Ci pomóc?

Sam przeszedłem drogę od braku motywacji i perspektyw do osoby świadomej, rozwijającej się i osiągającej sukcesy.  Z osoby pracującej na etacie i dorabiającej po godzinach. Doszedłem do bycia właścicielem firmy i pracy z firmami z całego świata.

Ukończyłem wiele szkoleń takich jak psychology bootcamp, psychologia zmiany, czy szkolenia z podejścia Junga. Mam również tytuł Licensed Master Practitioner of Neuro-Linguistic Programming. 

To wszystko daje mi silne podstawy do pracy jako coach biznesowy. Dodatkowo nie ograniczam się do umiejętności coachingowych, ale również sam prowadzę firmę, jestem CMO w kilku sklepach internetowych i doradzam od lat jak bydować strategie biznesowe i marketingowe.

W moim życiu kieruje się indywidualnością, skutecznością, rozwojem i radością. Oznacza to, że Twój sukces będzie moim sukcesem.

Coaching Biznesowy

Opinie moich klientów

105770291_3196037073768212_1165080756959737927_n
Przemka znam już jakiś czas i za każdym razem zaskakuje mnie bardzo pozytywnie. Jest osobą bardzo opanowaną i zorganizowaną, profesjonalistą w swoim fachu. W pracy zawodowej skupia się na zaspokojeniu potrzeb klienta i komforcie wykonawcy usługi. W swym doradztwie rozwiązuje nie tylko problemy bieżące, ale i mocno wybiega w przód. Skupia się na tym, aby wyzwania były realizowane w skali makro i mikro. Na pewno nie jest typem co odpuszcza. Każda otrzymana od Przemka porada jest spersonalizowana i dostosowana do pakietu składowych osiągnięcia sukcesu. W strefie prywatnej jest przyjacielską osobą godną wysokiego zaufania. Polecam każdą znajomość jak i współpracę z Przemkiem
Wojciech Domaszczyński
Właściciel firmy Sparrow
71027765_933349243682636_8029661206362980352_o
“Z Przemkiem współpracuję od kilku lat. W tym czasie Rozwiązał wiele moich problemów dotyczących marketingu, zwiększył sprzedaż i przyczynił się znacznie do rozwoju wszystkich gałęzi mojego biznesu. Strategie marketingowe, tworzenie leków sprzedażowych, kanały dystrybucji. Jeżeli coś Cię nurtuje to polecam umówić się na coaching, Pozdrawiam.”
Bartłomiej Kaczmarek
Właściciel salonu sukien ślubnych
Jacek Blaumann
Serdecznie polecam współpracę z Przemkiem! Szybko, sprawnie, w miłej atmosferze, chętny do pomocy i z zaangażowaniem realizujący powierzone zadanie. Posiada dużą wiedzę i sprawnie jej używa. Na pewno będziemy współpracować przy kolejnych okazjach. Polecam każdemu!
Jacek Blaumann
Jacek Blaumann Fotografia

Artykuły i wzmianki o mnie znajdziesz w:

Coaching biznesowy
ceo-polska-logo
Coaching biznesowy

Firmy które mi zaufały

Jako coach biznesowy pracuje zarówno z indywidualnymi osobami jak i z całymi firmami

Coaching biznesowy

Gwarancja Satysfakcji

Skuteczny coaching biznesowy wymaga, zaangażowania, otwartości i chęci współpracy od obu stron. By to osiągnąć, obie strony muszą chcieć z sobą współpracować. Dlatego, jeśli z jakiegokolwiek powodu podczas pierwszej wizyty stwierdzisz, że to nie dla Ciebie zwracam Ci całość zapłaconej kwoty. 

Masz pytania o coaching biznesowy?

Umów się na bezpłatną 45 min sesje coachingową. Zostaw poniżej swój numer telefonu, a ja zadzwonię i umówimy się na konkretną datę bezpłatnej konsultacji.

Coaching biznesowy

Najczęściej zadawane pytania

Ile trwa cały proces coachingu biznesowego?

Zwykle cały proces coachingu trwa od 3 do 10 godzin w zależności od wybranego celu do realizacji. W czasie takiego jednego zestawu godzin skupiamy się na jednym celu. Pomiędzy spotkaniami potrzebujesz również czasu na realizacje zadań domowych.

Jak wygląda pierwsze spotkanie na coachingu biznesowym?

Na pierwszym spotkaniu zawsze określamy cel coachingu oraz czy sam coaching jest najlepszym rozwiązaniem. W niektórych przypadkach może się okazać, że lepiej sprawdzi się mentoring czy konsultacje. Mając pewność co do najlepszego sposobu realizacji potrzeb, zawieramy kontrakt mający na celu, jasne czego wymagamy od siebie.

Ile trwa jedna sesja coachingu biznesowego?

Jedna sesja może trwać od godziny do półtorej. Dłuższe spotkanie może być uciążliwe pod względem skupienia. Należy również pamiętać, że pomiędzy spotkaniami wyznaczane są zadania, które pomagają w realizacji wybranego celu oraz przyspieszają spotkania.