fbpx

Coaching biznesowy

pora na motywacje do zmianyw biznesie

Niezależnie od tego, jakie myśli Cię tu sprowadziły, pamiętaj. Nie ma problemów, których nie da się rozwiązać. Większość motywacji i zasobów masz na wyciągnięcie ręki. Pora je odkryć i zmierzyć się z wyzwaniami. 

Zapraszam Cię na drogę coachingu biznesowego, na której poradzimy sobie z Twoimi wyzwaniami / problemami / pomysłami biznesowymi.

Ulepszmy Twój biznes

Co da Ci coaching?​

Zrealizujesz projekty osobiste i biznesowe

Rozpoczynając projekty zawsze mamy motywacje do przenoszenia gór. Z czasem ta motywacja może spadać. W czasie spotkań znajdziemy nową motywację oraz ułożymy tak projekty, by skuteczniej je realizować.

Dostrzeżesz swój potencjał i poznasz obszary do rozwoju

Dostrzeżenie najlepszej drogi rozwoju dla samego siebie jest często trudno. Mamy wiele opcji i nie wiemy, na którą się zdecydować. Podczas coachingu odkryjemy Twój potencjał i kierunek, w którym najlepiej będziesz się czuł.

Wyznaczysz jasne cele, którezrealizujesz

Założeniem moich działań od początku jest wyznaczenie celów, które chcemy osiągnąć oraz określenie jak zmierzymy nasz sukces. Dzięki temu wiesz, że korzystając z coachingu, masz na horyzoncie wybrany wynik.

Dlaczego wiem, że mogę Ci pomóc?

Sam przeszedłem drogę od braku motywacji i perspektyw do osoby świadomej, rozwijającej się i osiągającej sukcesy.  Z osoby pracującej na etacie i dorabiającej po godzinach. Doszedłem do bycia właścicielem firmy i pracy z firmami z całego świata.

Ukończyłem wiele szkoleń takich jak psychology bootcamp, psychologia zmiany, czy szkolenia z podejścia Junga. Mam również tytuł Licensed Master Practitioner of Neuro-Linguistic Programming. A obecnie jestem w trakcie certyfikacji International Coaching Federation (ICF).

To wszystko daje mi silne podstawy do pracy jako coach.

W moim życiu kieruje się indywidualnością, skutecznością, rozwojem i radością. Oznacza to, że Twój sukces będzie moim sukcesem.

Coaching biznesowy

Artykuły i wzmianki o mnie znajdziesz w:

Coaching biznesowy
ceo-polska-logo
Coaching biznesowy
Coaching biznesowy

Gwarancja Satysfakcji

Jeżeli w czasie coachingu lub w przeciągu 30 dni od jego zakończenia uznasz, że ta usługa nie jest dla Ciebie lub stwierdzisz po prostu, że jej nie potrzebujesz, wystarczy, że dasz mi znać, a otrzymasz pełny zwrot pieniędzy. Moim założeniem jest 100% zadowolenie ze wszystkich moich usług.

Naprawdę warto

Umów się na wizytę

Chcesz sprawdzić, czy coaching, to dobra inwestycja dla Ciebie lub Twojej firmy? Umów się na sesję online albo stacjonarnie w Katowicach. 

Dane kontaktowe:

E-mail: kontakt@przemyslawolesinski.pl

Telefon: +48 790 691 371

Biuro:

ul. Kapicy 9

41-100 Siemianowice Śląskie