Pełna obsługa Twojego

sklepu internetowego

Zapewniam kompleksową obsługę sklepów internetowych. Od programowania, przez marketing, po pomoc w obsłudze delegując i szkoląc pracowników.

E-commerce

Programowanie

Tworzenie sklepów internetowych od gotowych rozwiązań po indywidualne oprogramowanie

Marketing

Planowanie strategii, kampanie, pozycjonowanie, social media i wiele więcej.

Obsługa

Delegowanie specjalistów do pełnej obsługi. Od dodawania produktów, po obsługę klientów.

Sprawdzina wiedza

W przeciwieństwie do wielu innych osób, moja wiedza poparta jest aktualnymi najlepszymi praktykami. Co potwierdzają aktualne certyfikaty.

E-commerce
E-commerce
E-commerce
E-commerce

Z kim pracowałem

Wybrane firmy, z którymi miałem przyjemność pracować. Można tu znaleźć zarówno obsługę sklepów internetowych, jak i innych branż. 

Takie szerokie podejście sprawia, że dobre praktyki z różnych branż wprowadzam w działania sklepów internetowych. W konsekwencji, osiągając konkretne wyniki.

E-commerce
01. Planowanie

Współpracę zawsze zaczynamy od określenia, kiedy uznamy prace za sukces. Jasno określone cele umożliwiają otrzymanie realnych wyników.

02. Wdrażanie

Mając plan, rozpoczynamy jego wdrożenie. W zależności od potrzeb może to być stworzenie kampanii, optymalizacja sklepu a może jeszcze coś innego.

03. Testowanie

Po wdrożeniu testujemy różne warianty by osiągnąć konkretne założone wyniki albo nawet lepsze.

04. Ulepszanie

Na podstawie testów ulepszamy nasze działania. Dzięki temu łatwo dostosowujemy się do zmian i trendów rynkowych.

Chcesz zwiększyć sprzedaż i zyskać więcej czasu?

Pomagam z pełną obsługą sklepu internetowego od dodawania produktów, po raportowanie aż, do działań marketingowych.

Często zadawane pytania

E-commerce

Rozpoczynając prace zawsze mamy jasno określony czas pracy i wyniki, jakie chcemy osiągnąć. Spotykamy się zwykle online co tydzień albo dwa, by informować o tym, jak wygląda sytuacja oraz omówić wyniki.

Bez wstępnej rozmowy, chociaż kilkuminutowej przez telefon nie jestem w stanie przygotować oferty. Potrzebuje wstępnie wiedzieć, jakie są oczekiwania.

W zależności od potrzeb nasza współpraca zaczyna się od 2 000 zł do nawet 40 000 zł netto, plus koszty kampanii. Wszystko zależy, jak dużo elementów zostanie nam oddelegowane. Czy tylko publikacje oraz ulepszanie produktów? Czy może opieka prawna, aktualizacja, integracje, kampanie na wielu platformach itd. 

Porozmawiajmy jak mogę Ci pomóc

Umów się na bezpłatne 45 min spotkanie. Zostaw poniżej swój numer telefonu a ja zadzwonię i umówimy się na konkretną datę bezpłatnej konsultacji.

E-commerce

Administratorem Twoich danych osobowych jest PolInf Przemysław Olesiński z siedzibą w Siemianowicach Śląskich 40-100 ul ks. Jana Kapicy 9/115, NIP: 6252343524 (dalej: my). Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit. b RODO, w zakresie organizacji webinaru, konferencji lub zakupu przez Ciebie naszych usług oraz art 6 ust. 1 lit. f RODO tj. nasze prawnie uzasadnione interesy w zakresie kontaktu na Twoje żądanie, marketingu naszych usług oraz wysyłki newslettera, jeśli zdecydowałeś/aś się go otrzymywać. Odbiorcami Twoich danych będą podmioty przetwarzające dane osobowe w naszym, o ile jest to niezbędne w celu świadczenia na naszą rzecz usług i wyłącznie w odpowiadającym temu celowi zakresie (m.in. w zakresie gSuite). Dane osobowe posiadane przez nas przetwarzane będą przez okres: a) w przypadku przetwarzania danych dla realizacji naszych uzasadnionych interesów – do czasu istnienia tego uzasadnionego interesu; b) w przypadku przetwarzania danych w celu realizacji umowy (webinar, konferencja, usługa) – do momentu jej zakończenia oraz przez okres konieczny dla zabezpieczenia ew. roszczeń. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do swoich danych, żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, jak również prawo do wniesienia sprzeciwu względem ich przetwarzania oraz prawo do przeniesienia danych. Możemy transferować Twoje dane poza terytorium EOG, tj. do USA na podstawie standardowych klauzul umownych. Przysługuje Ci również prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące Twoich praw związanych z prywatnością, zawsze możesz napisać e-maila do naszego Inspektora Ochrony Danych – Przemysław Olesiński na adres: kontakt@przemyslawolesinski.pl