fbpx

W obecnych czasach każdy z nas potrzebuje własnej strony internetowej. Może to być strona personalna, pokazująca kim jesteśmy, strona firmowa, gdzie prezentujesz ofertę i pozyskujesz nowych klientów, lub sklep. Według raportu IAB, Ministerstwa rozwoju i PwC aż 80 proc. firm ma własną stronę internetową. Czy uważasz, że możesz pozwolić sobie na to by nie mieć dobrej strony internetowej?

Co zyskasz wybierając moje usługi

Tworzenie stron internetowych

Dzięki temu że mam 10 letnie doświadczenie w tworzeniu stron internetowych, Ty masz gwarancję najlepszej obsługi w rękach eksperta.

Pakiet usług internetowych

Zamawiając stronę otrzymujesz nie tylko wiedzę z zakresu tej strony ale cały pakiet usług obejmujących: marketing, bezpieczeństwo i wiele innych, które oszczędzą Twój czas.  

Tworzenie stron internetowych

Możesz być pewny, że moim głównym celem jest pomóc Ci zrealizować Twoje plany. W końcu sam prowadzę biznes i wiem jak ważny to element.

Tworzenie stron internetowych

Nasza współpraca nie kończy się w chwili oddania strony. Dbam o to byś póżniej był również zadowolony z tego co stworzyliśmy.

Najczęściej wybierane rozwiązania

Internetowa wizytówka firmy

Wizytówki Firmy

Najbardziej podstawowy typ strony internetowej. W większości przypadków składający się, ze strony głównej i trzech, czterech podstron. Doskonały wybór na start oraz dla osób, które chcą przedstawić podstawowe informacje o sobie lub firmie. Doskonały wybór na start oraz dla osób, które chcą przedstawić podstawowe informacje o sobie lub firmie. Cena już od: 1200 zł / Netto

Strony Internetowe

Bardziej zaawansowane projekty z podpiętym panelem dla łatwiejszego zarządzania treścią. Projekty wykonane zwykle w oparciu o system WordPress z odpowiednim pakietem wtyczek, gwarantujących lepsze bezpieczeństwo. Ceny już od: 2500 zł / Netto
Strona internetowa katowice
Sklep internetowy

Sklepy Internetowe

Projekty sklepów internetowych opartych na technologii woocommerce. Możliwość integracji z różnymi platformami jak Allegro, wFirma, Przelewy24, PayPal oraz wiele więcej. Ceny już od: 5000 zł / Netto

Kim jestem?

Jestem programistą, konsultantem, trenerem i przede wszystkim przedsiębiorcą od 2011r.  Stale się rozwijam, by dostarczać moim klientom sprawdzoną i najnowszą wiedzę z zakresu biznesu, marketingu, HR czy zarządzania. 

Kieruję się w życiu indywidualnością, skutecznością, rozwojem i radością.  Moją wizją jest tworzenie lepszego świata, dzięki marketingowi.

Obecnie studiuję na kierunku MBA (Master of Business Administration), jestem w trakcie kursu certyfikacji, jako Social Media Manager poziom PRO oraz prowadzę prelekcje np. na LinkedIn Local.

Tworzenie stron internetowych

Zaufali mi

Opinie

Rewelacyjny kontakt : pełne profesjonalizmu podejście do ludzi i biznesu , elastyczność i cierpliwość w stosunku co do klienta – to są cechy, które wyróżniają firmę na tle innych. Dzięki naszej współpracy otrzymuję mnóstwo porad ciekawostek oraz metod dotyczących wykorzystywania marketingu w Internecie, ale z tego wszystkiego najcenniejsza jest wiedza, którą otrzymuję i którą mogę wykorzystać w swoich działaniach w Internecie.

IMG_3413
Karolina Murlowska

My Sweet Room

Wspólnie opracowaliśmy moją strategię i systematycznie wdrażamy ją w życie.. Rozpoczęliśmy od Fanpage i personalnej strony, co mamy dziś? Zajrzyj na magdalenadzierzek.pl i przekonaj się sam. Dowiesz się nie tylko o tym jak działa holistyczny marketing ale także poznasz najlepszą ofertę na energię i gaz do Twojej firmy. Zapraszam.

Magdalena_Dzierzek_Energetyczny_Doradca
Magdalena Dzierzek

Eco dla Firm

Współpraca pokazała mi, że tylko spójny marketing oparty o wiele elementów może pomóc w rozwoju firmy. Wspólnie zbudowaliśmy strategię, której założeniem był wzrost rozpoznawalności marki i usług świadczonych przez firmę Darikom. Połączyliśmy siły drzemiące w internecie ze spotkaniami networkingowymi. Social media, strona www, spotkania biznesowe i szkolenia. Ten sposób ma sens i będziemy kontynuować.

Dariusz_Kubies_Darikom
Dariusz Kubies

Darikom

Dzięki pomocy Przemka, zrozumiałem jak we właściwy sposób korzystać z narzędzi marketingowych, jakie dają nam do dyspozycji media społecznościowe, a także jak we właściwy sposób przygotować w nich kampanię. Można wprost powiedzieć, że pomógł mi zrozumieć jak poruszać się w tym wirtualnym świecie świadomie i nie po omacku, a także jak w sensowny sposób wydać pieniądze tak, żeby przyniosło to oczekiwany efekt.

bartosz-foto
Bartosz Sowisło

Offshore sailing cruises

Porozmawiajmy


    Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez PolInf Przemysław Olesiński.

    Sprawdź, co mogę dla Ciebie zrobić