Uwolnij siebie i swój biznes

Większość właścicieli firm w Polsce jest ciągle potrzebna w firmie. Nie może pozwolić sobie na spokojny wyjazd na wakacje, ekstra dzień odpoczynku czy liczyć na to, że pracownicy sami zaczną działać. Czują frustracje i zmęczenie. Właśnie dlatego powstał procesowy coaching biznesowy.

Dlaczego procesowy coaching biznesowy

Całkowicie inne podejście

Proces

Zamiast liczyć na szczęście czy dobry moment, opieram działanie o proces.

Konkrety

Sprawdzone i konkretne metody rozwoju Ciebie oraz Twojej firmy.

Wyniki

Od początku jasno określamy cel naszej współpracy oraz to, jak zmierzymy sukces

Zalety coachingu

Bycie szefem nie jest łatwe

Mało osób rozumie jak dużo pracy i stresu towarzyszy byciu szefem. To od Ciebie zależy czy firma wyjdzie na plus i stanie się rozpoznawalną marką na rynku. Dodatkowo często nie masz z kim omówić swoich pomysłów, strategii czy wątpliwości.

Właśnie dlatego powstał pomysł procesowego coachingu biznesowego. Spotkań, podczas których skupiamy się na jednym elemencie, by osiągnąć konkretne wyniki. Oto jak pomagam przedsiębiorcą

Sprawdzona wiedza z wielu branż

Rozpoczynając współpracę, dostajesz dostęp do wiedzy i doświadczenia z wielu lat pracy w różnych branżach.  Dzięki temu możesz wprowadzić dobre i sprawdzone strategie z innych firm u siebie. To nie tylko ogromna przewaga konkurencyjna, ale również oszczędność czasu i środków. 

Uwolnij swój biznes
Uwolnij swój biznes

Podejście procesowe

Gdy wielu guru mówi o tym, że trzeba mieć szczęście albo trafić na dobry moment. Ja podchodzę do pracy jako do procesu. Stałego rozwoju Twojego biznesu oraz Ciebie. Dzięki temu możemy zacząć już teraz działać i realnie widzieć wyniki nasej współpracy.

Dostosowanie się do zmian

Zaczynając współprace, spotykamy się regularnie. Zwykle raz na tydzień albo na dwa tygodnie. Dzięki temu możemy jasno mierzyć nasze wyniki oraz szybko reagować na zmiany. W ciągu miesiąca możemy osiągnąć tyle, co wiele osób w kwartał albo nawet pół roku. 

modele copywritingowe

Jak umówić się na coaching

Twój czas jest cenny. Tak samo mój

Decydując się na współpracę, chce mieć pewność, że chcesz w życiu dużo osiągnąć. Jesteś osobą, która wie, że może kształtować to, jak wygląda Twoje życie. Jesteś kowalem swojego losu. Dlatego opracowałem proces, który pozwoli nam sprawdzić, czy jest sens naszej współpracy. 

Kontakt
Pierwszy krok to udostępnienie numeru telefonu. Dzięki temu mogę do Ciebie zadzwonić i umówić bezpłatną rozmowę wstępną na termin, który odpowiada obu stroną.
1
Rozmowa wstępna
Około 30 min rozmowa wstępna online. Podczas niej określimy, jakie są Twoje potrzeby i czy powinniśmy razem pracować.
2
Decyzja
Na końcu podejmujemy decyzje co dalej. Czy się spotykamy, a jeśli tak to, jak często.
3

Umów się już teraz

Zmień swoje życie

Moją misją jest pomaganie osobą gotowym na zmianę. Pragnę pomóc w realizacji odkładanych marzeń.  W końcu już teraz jest najlepsza pora na ułożenie biznesu, zyskania więcej czasu i poczucia jeszcze większej dumy z tego co już zostało osiągnięte.

Opinie

Co mówią o mnie klienci

Poznajmy się

Z kim będziesz pracować

Witam Cię serdecznie na mojej stronie, Nazywam się Przemysław Olesiński i od lat pomagam przedsiębiorcą, w skalowaniu i wdrażaniu procesów. Dzięki temu mają więcej czas, by w końcu zadbać o siebie i mieć czas na przyjemności.

Firmy, z którymi pracuje, zaczynają mieć procesy i procedury, które sprawiają, że pracownicy, czują się bezpieczniej i mniej zestresowani, jednocześnie pracują wydajniej. W końcu każdy pracownik wie, jakie są ich obowiązki, co i na kiedy ma być zrobione oraz co jest priorytetem.

To jednak nie wszystko. Wprowadzając bardziej automatyczne i poukładane podejście, wpływam na przychody firmy. Marketing i sprzedaż mogą rozwijać się jak nigdy wcześniej. Firma zaczyna pokazywać swoje wartości, które nie są frazesami jak dobra jakość, za przystępną cenę.

Celem staje się stworzenie kierunku firmy, który jest zrozumiały dla każdego pracownika, jak i klienta. Bo te firmy, mogą bardzo dużo zaoferować. Jednak przez to, że obracają się, tylko w swojej branży mogą przez np. nawyki zapominać o tym, by mówić, co ich wyróżnia.

Nie da się być ekspertem od wszystkiego. Tak jak moi klienci są ekspertami w swojej branży. Znają jej każdy niuans, każdą nowinkę, każdy element. Tak ja jestem dla nich ekspertem od procesów i marketingu.

Dlatego, jeśli chcesz, by Twoja firma przestała być młodym niedoświadczonym biznesem i przeszła na kolejny etap. To zapraszam do kontaktu. Gwarantuje, że wiem, od czego trzeba zacząć tę drogę.

Uwolnij swój biznes

Umów się już teraz

Zmień swoje życie

Moją misją jest pomaganie osobą gotowym na zmianę. Pragnę pomóc w realizacji odkładanych marzeń.  W końcu już teraz jest najlepsza pora na ułożenie biznesu, zyskania więcej czasu i poczucia jeszcze większej dumy z tego co już zostało osiągnięte.

Najczęściej zadawane pytania

Dowiedz się więcej o procesowym coachingu biznesowym

Standardowo spotkania odbywają się raz w tygodniu lub raz na dwa tygodnie. Dzięki temu jest nam łatwiej sprawdzać postępy oraz w razie potrzeby wprowadzać zmiany.